Корисні поради: Три головні помилки в харчуванні, які не дають схуднути

Людина худне тільки тоді, коли споживає менше калорій, ніж витрачає...

Фахівці розповіли, чому навіть люди, які активно займаються спортом, не тільки не худнуть, але ще і набирають вагу, передають Патріоти України.

1.Безконтрольність
Чимало людей після відвідування спортзалу починають їсти більше звичайного, вважаючи, що вони "заслужили" це старанним тренуванням. І вже тим більше початківці спортсмени не збираються відстежувати кожен з'їдений шматок.
Медики стверджують, що це в корені невірна позиція, адже людина худне тільки тоді, коли споживає менше калорій, ніж витрачає. І якщо ваша головна задача - скинути вагу, без контролю і обліку всіх споживаних за день калорій впоратися з нею буде проблематично. Експерти кажуть, що багато хто недооцінює калорійність "незначних перекусів", які вони собі дозволяють між основними прийомами їжі. Кращий спосіб усвідомити, що з'їдаєш більше, ніж треба - вести харчовий щоденник, записуючи в нього все до крихти.
2. Надмірна кількість здорових продуктів
"Від цього не повніють!", - переконують себе ті, що худнуть, надмірно захоплюючись різноманітною корисною їжею - кашами, фруктами, сухофруктами, горіхами і т.д.
Тим часом, тут діє те ж правило: з'їдати потрібно менше, ніж витрачати, так що поправитися можна не тільки від тістечок.
Тому порада та ж: все добре, що в міру.
3. Брак калорій
І це, на думку медиків, є третьою типовою помилкою. На шляху до схуднення деяким вдається зібрати волю в кулак і перейти на раціон з вкрай низькою калорійністю. Однак це шлях в нікуди. Справа в тому, що при нестачі калорій організм включає біологічні механізми виживання, що перешкоджають втраті жиру в умовах недоїдання.
Крім того, сповільнюється метаболізм. І згодом, перейшовши на звичайний раціон, людина миттєво набирає з таким трудом втрачені кілограми.

Зниження випаровування води, плюс електрика для 100 мільйонів будинків: Науковці пропонують покрити водосховища Землі сонячними панелями

неділя, 19 січень 2025, 6:40

Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...

В Україні замість МСЕКів запрацювала нова система: Ось що потрібно знати хворим

неділя, 19 січень 2025, 6:22

В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...