Лікувати треба на місці: Лікарня Тернополя відмовилася приймати хвору коронавірусом медсестру із райцентра

Жінка була госпіталізована 17 березня в лікарні міста Монастириська, де їй діагностували двосторонню пневмонію.

В Обласній лікарні Тернопільської області відмовилися перевозити інфіковану коронавірусом 41-річну медсестру з лікарні Монастириська, посилаючись на відсутність швидких для транспортування, а також на те, що хворобу можна вилікувати на місці. Про це повідомили родичі хворої в коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

Як повідомляється, жінка була госпіталізована 17 березня в лікарні міста Монастириська, де їй діагностували двосторонню пневмонію. Через пару днів її стан погіршився і її перевели в реанімаційне відділення і підключили до апарату штучної вентиляції легенів.
"До п'ятниці її стан взагалі не поліпшувався, і сім'я попросила госпіталізувати в м.Тернопіль або викликати бригаду з Тернополя. Увечері приїхав обласний інфекціоніст. Він сказав, що Тернопіль відмовляється приймати. І після того, як її оглянули, сказали що такі захворювання лікуються на місці, а навіть якби Тернопіль погодився прийняти, то у них немає настільки сильного обладнання в швидких, щоб доставити. Стан здоров'я її так і не покращився. В неділю ми знову попросили викликати бригаду з Тернополя, щоб хоча б чимось допомогти. Приїхали після обіду, повторно оглянули, сказали, що у них немає необхідної швидкої для такого транспортування", - говорять родичі.
Через деякий час родичі знайшли швидку з необхідним обладнанням, проте в місті відмовилися приймати. Чергове прохання про переведення до Тернополя вже після офіційного діагнозу COVID-19 також не було прийнято. За словами родичів, бригада лікарів з Тернополя зазначила, що її хвороба може бути вилікувана на місці. У той же час, 25 березня стан жінки, як зазначають родичі, покращився, вона вже почала поступово знімати маску і дихати самостійно, а також вставати з ліжка і ходити.
Як зазначається, журналістам не вдалося додзвонитися до місцевої лікарні Монастириська. В інфекційному відділенні міської лікарні швидкої допомоги Тернополя порадили за коментарем звернутися до головного лікаря, який перебував на нараді. У той же час лікарі з самого міста, які вже знають про цю проблему, зазначають, що важливим є питання можливої транспортабельности пацієнта, і якщо існують ризики, що хворого не зможуть успішно перевезти з однієї лікарні в іншу, то лікарі майже ніколи не дадуть на це згоди, незважаючи на прохання родичів.
Крім цього сам новий голова Тернопільської ОДА Володимир Труш зазначив, що хворих з підозрою на зараження новим коронавірусом НЕ будуть везти до обласного центру, а лікуватимуть в районних лікарнях.
Джерело: ТСН.ua

Палац, де жила Роксолана: У Топкапи провели розкопки та знайшли дещо унікальне (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:42

У турецькій столиці Стамбулі досліджували палац Топкапи. Науковці під час підземних досліджень там виявили галерею римського періоду, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Галерея була знайдена під час надземних та підземних робі...

"Озеленення йде повним ходом": У Києві комунальники вразили пішоходів своїм ноу-хау (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:20

У Києві помітили незвичайний спосіб висадки дерев - одне з них опинилося на тротуарі біля регульованого переходу для пішоходів. Відповідні фото оприлюднено на сторінці "Київ оперативний" у Facebook, передають Патріоти України. "На проспекті Відрадному ...