"Ловили й різали для розваги": На Дніпропетровщині малолітні нелюди-шкуродери знущалися над тваринами (відео)

Жителі села Солоне, що на Дніпропетровщині, повстали проти трьох підлітків, що проводили жорстокі експерименти над тваринами.

На Дніпропетровщині школярі проводили жорстокі експерименти над тваринами. Фото: koreus.com.У селі Солоне Дніпропетровської області троє школярів віком 10, 11 та 12 років проводили жорстокі експерименти над тваринами. Про це повідомляє ТСН, передають Патріоти України.

Зазначається, що діти калічили тварин упродовж півроку, поки їх не застали на гарячому. Жертвами дій підлітків ставали коти, собаки та їжаки.

"Цуценятка бігали – вони їх там ловили і відрізали лапки. Для розваги!" – розповіли селяни.

За словами ветеринара Вадима Мерви, після експерименту дітей сусідський пес дивом лишився живим.

"Витягли кулю з голови. Сильні удари були в живіт", – розповів він.

Нині пес не бачить і не може рухатися.

Іншого собаку господарка знайшла пошматованим через 10 днів після зникнення. За словами жінки, є свідки, які бачили тварину в руках трьох підлітків.

Відомо, що всі троє шкуродерів – друзі й сусіди. Один із них живе з мамою та бабусею, інші двоє є братами-сиротами.

Директор школи, де навчаються хлопці, зазначив, що ті є надзвичайно жорстокими.

"Хлопці ведуть себе із тваринами не на свій вік жорстоко. Ми звертались і в міліцію, і в поліцію, і в справах неповнолітніх. Цілий пакет документів передано туди", – зазначив він.

Свідчень проти дітей предостатньо, але в поліції кримінальне провадження дуже швидко закрили.

"Кримінальна відповідальність за вказаний злочин наступає з 16 років. Ми не можемо їх притягнути", – пояснили представники правоохоронних органів.

Максимальне покарання для дітей – облік у поліції та штраф.

Ожиріння викликають всього три фактори: Як просто і легко схуднути - головні секрети

неділя, 16 травень 2021, 17:44

Багато захворювань і різні проблеми можуть завдати серйозного удару серцево-судинній системі людини. Скупчення жиру в організмі може викликати розвиток атеросклерозу і утворення тромбів. І багато в чому винні продукти, які ми вживаємо, передають Патрі...

""Поставте себе на місце цього батька. ЦАХАЛ продовжить боротьбу з ХАМАС": В Ізраїлі обстріли застали чоловіка на шосе з немовлям на руках (відео)

неділя, 16 травень 2021, 17:26

Ізраїльська армія опублікувала відео, на якому чоловік із дитиною ховається за бетонним парканом на шосе. Схоже, що він їхав у машині саме під час того, як почалися обстріли, і був змушений вибігти з неї. Також на відео чути голос жінки, яка, напевно, ...