Малюська попросив ChatGPT законопроект про проституцію - за 30 секунд отримав неймовірний результат

Міністр юстиції України Денис Малюська вирішив протестувати чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT. Він запропонував програмі написати законопроект про легалізацію проституція. Бот впорався із завданням всього за 30 секунд, передають Патріоти України.

Результатами тексту ChatGPT глава Мін'юсту поділився на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Міністр позитивно оцінив роботу бота і пожартував, що в такій ситуації його відомство вже з понеділка можуть очікувати скорочення.

"Попросив chat gpt написати законопроект. Написало за 30 секунд. Підозрюю, Мін'юст чекають скорочення вже з понеділка", - підкреслив Денис Малюська.

Довідка

Що таке ChatGPT

ChatGPT -це спеціальний чат-бот зі штучним інтелектом, який розробила компанія OpenAI. Принцип його роботи полягає в тому, що він відповідає на запити людей в діалоговому режимі.

Чат-бот запустили в роботу 30 листопада минулого року. Користувачі зацікавилися ChatGPT через можливість написання коду, створення тексту, перекладу та отримання відповідей на питання. Втім, точність відповідей бота за фактами піддавалася критиці.

Бот доступний у багатьох країнах, крім Китаю, Росії, Білорусі, Афганістану, Венесуели та Ірану. Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров 18 лютого повідомив, що ChatGPT тепер доступний і в Україні.

"ChatGPT тепер доступний в Україні. Команда Мінцифри довго працювала над цим рішенням - офіційні листи, дзвінки і зустріч з керівництвом", - підкреслив Федоров.

Хотів перетнути кордон, але... У Карпатах поблизу кордону з Румунією виявили тіло чоловіка

четвер, 25 липень 2024, 20:45

Під час патрулювання державного кордону прикордонний наряд виявив в гірській місцевості чоловіка без ознак життя, передають Патріоти України. Зазначається, що чоловік, ймовірно, намагався незаконно перетнути кордон, вибравши один із найскладніших маршр...

Чуйний президент - нечуйний прем'єр: Зеленський доручив уряду розглянути петицію щодо скасування підняття тарифів на електрику в умовах війни, наголосивши, що сам тут ні до чого

четвер, 25 липень 2024, 19:55

Володимир Олександрович, коли йому треба, пам'ятає про розділення повноважень гілок влади і не перебирає на себе обов'язки голови уряду, міністрів, суддів прокурорів та інших чиновників. Президент України Володимир Зеленський доручив прем’єр-міністру У...