
Поліція Естонії почала роздавати автолихачам картки з пропозицією стати донорами органів. Про це повідомляє Postimees, передають Патріоти України.
За словами ведучої співробітниці охорони правопорядку департаменту поліції і прикордонної охорони Сірлом Лойга, на деяких водіїв не діють ні бесіди, ні покарання. "Мета цих карток - змусити водія задуматися про можливі наслідки своєї поведінки. Якщо водій вирішив, що постійне перевищення швидкості - його спосіб життя, то ми радимо йому заповнити волевиявлення для пожертвування своїх органів і тканин, якщо поспішність буде мати для нього найважчі наслідки", - сказала Лойга.
Вона зазначила, що велика частина донорських органів отримана від людей, які загинули в дорожньо-транспортних пригодах. Але якщо людина не зареєстрована як донор органів, то це важке рішення повинні приймати її близькі. В естонській поліції вважають, що буде справедливо, якщо людина прийме подібне рішення самостійно.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...