Користувачі соціальних мереж обговорюють висловлювання літнього жителя Криму про життя на окупованому півострові, повідомляють Патріоти України.
"Сьогодні на зупинці літній чоловік видав фразу: "Ми зараз живемо в Криму у форматі 3D: доїдаємо, допиваємо, доживаємо". Коротше безнадьога.ru", - пише користувач Twitter Flying Yaltaman.
У коментарях до запису блогери зазначають, що слова чоловіка характеризують і життя у всіх містах Росії, яка анексувала український півострів.


Нагадаємо, раніше в мережі з'явилися відео протестів у Керчі, де понад 200 працівників "Керченського металургійного заводу" вимагали виплатити їм борги по зарплаті та відновити роботу підприємства.
Угорщина готується до масштабного перегляду свого комуністичного минулого. Новий уряд на чолі з прем’єр-міністром Петером Мадяром вніс до парламенту законопроєкт, який передбачає розсекречення архівів спецслужб комуністичної епохи та розширення доступу...
На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...