Користувачі соціальних мереж обговорюють висловлювання літнього жителя Криму про життя на окупованому півострові, повідомляють Патріоти України.
"Сьогодні на зупинці літній чоловік видав фразу: "Ми зараз живемо в Криму у форматі 3D: доїдаємо, допиваємо, доживаємо". Коротше безнадьога.ru", - пише користувач Twitter Flying Yaltaman.
У коментарях до запису блогери зазначають, що слова чоловіка характеризують і життя у всіх містах Росії, яка анексувала український півострів.


Нагадаємо, раніше в мережі з'явилися відео протестів у Керчі, де понад 200 працівників "Керченського металургійного заводу" вимагали виплатити їм борги по зарплаті та відновити роботу підприємства.
Половина всього пасажиропотоку через державний кордон України нині припадає саме на напрямок до Польщі. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко, передають Патріоти України. За його словами, близько 50% усіх громадя...
В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...