"Ми живемо в форматі 3D": Фраза, яка характеризує життя в анексованому Криму

Дякуючи Путіну, так вся Росія живе - "доїдають, допивають, доживають".

Мешканці окупованої Керчі вийшли на мітинг. Фото: Керч. ФМ.Користувачі соціальних мереж обговорюють висловлювання літнього жителя Криму про життя на окупованому півострові, повідомляють Патріоти України.

"Сьогодні на зупинці літній чоловік видав фразу: "Ми зараз живемо в Криму у форматі 3D: доїдаємо, допиваємо, доживаємо". Коротше безнадьога.ru", - пише користувач Twitter Flying Yaltaman.

У коментарях до запису блогери зазначають, що слова чоловіка характеризують і життя у всіх містах Росії, яка анексувала український півострів.

Нагадаємо, раніше в мережі з'явилися відео протестів у Керчі, де понад 200 працівників "Керченського металургійного заводу" вимагали виплатити їм борги по зарплаті та відновити роботу підприємства.

Угорщина відкриє таємниці комуністичного минулого - архіви спецслужб розсекретять через 37 років

четвер, 25 червень 2026, 10:27

Угорщина готується до масштабного перегляду свого комуністичного минулого. Новий уряд на чолі з прем’єр-міністром Петером Мадяром вніс до парламенту законопроєкт, який передбачає розсекречення архівів спецслужб комуністичної епохи та розширення доступу...

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став... 10-річний хлопчик

четвер, 25 червень 2026, 9:55

На Рівненщині наймолодшим офіційним мільйонером став 10-річний хлопчик. Про це повідомляє «Рівне Медіа» з посиланням на дані податкової кампанії декларування доходів, передають Патріоти України. Загалом у регіоні понад 100 жителів задекларували доходи,...