Користувачі соціальних мереж обговорюють висловлювання літнього жителя Криму про життя на окупованому півострові, повідомляють Патріоти України.
"Сьогодні на зупинці літній чоловік видав фразу: "Ми зараз живемо в Криму у форматі 3D: доїдаємо, допиваємо, доживаємо". Коротше безнадьога.ru", - пише користувач Twitter Flying Yaltaman.
У коментарях до запису блогери зазначають, що слова чоловіка характеризують і життя у всіх містах Росії, яка анексувала український півострів.


Нагадаємо, раніше в мережі з'явилися відео протестів у Керчі, де понад 200 працівників "Керченського металургійного заводу" вимагали виплатити їм борги по зарплаті та відновити роботу підприємства.
Китайські автовиробники продовжують активно зміцнювати свої позиції на європейському ринку. За даними Bloomberg, їхня частка серед продажів нових автомобілів у Європі вперше перевищила 10%, що стало історичним досягненням для брендів із Китаю, передают...
Вік в сучасній війні давно перестав бути перепоною для виконання задач і побудови кар'єри в армії. Досвід, вміння керувати процесами та технічна грамотність цінуються не менше за високу фізичну витривалість, передають Патріоти України. Про те, які вака...