У Києві на проспекті Перемоги невідомі напали на автомобіль служби приватної охорони. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила начальник відділу комунікації у Головне управління Нацполіції у місті Києві Оксана Блищик, передають Патріоти України.
Вона зазначила, що зловмисники розбили скло в автомобілі та забрали із салону сумку із грішми. Сума збитків встановлюється.
"Подія сталася у Святошинському районі Києва на проспекті Перемоги о 16-й годині: до автомобіля приватної охорони підбігли четверо осіб, розбили водійське та задні пасажирські вікна. На момент нападу в авто перебувало троє осіб. Зловмисник вдарив чоловіка, який сидів на задньому сидінні, і забрав сумку із грішми. Сума завданих збитків встановлюється", - йдеться у повідомленні.
Блищук також повідомила, що наразі поліція проводить огляд місця події, опитує свідків та очевидців, проводяться першочергові оперативні та слідчі дії.
Кримінальне провадження розпочате за ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. У столиці введено план "Перехоплення": правоохоронці розшукують автомобіль "Мерседес" темного кольору.
В Україні запускають проєкт "Хати Надросся" з ревіталізації старих традиційних сільських будинків. Першою відновити хату планують у селі Пугачівка Білоцерківського району Київської області. Про це повідомили ініціатори проєкту – громадська організація ...
У Росії схвалили закон, який передбачає створення державної бази ідентифікаційних номерів мобільних пристроїв (IMEI). Нова система дозволить державним органам та операторам зв'язку відстежувати, який смартфон або інший пристрій використовується з конкр...