Невідомі люди зі зброєю та батьківські "внески" стали причиною скандалу в одній із шкіл Одеси (фото, відео)

Скандал почався після того, як одна з представниць так званого батьківського комітету в брутальній формі зажадала від іншої мами здати 100 гривень до фонду класу.

Фото:Думская

В Одеській школі №96 активісти помітили невідомих людей, озброєних предметами, схожими на автоматичну зброю. Про це повідомляє Думская, зазначають Патріоти України.

Скандал в школі почався після того, як одна з представниць батьківського комітету в брутальній формі зажадала від іншої мами здати 100 гривень до фонду класу. У її доньки немає щеплення від кору, тому, поки вона навчається вдома, Тетяна вирішила не здавати гроші в фонд класу за грудень, що і викликало таку реакцію батьківського комітету.

Щоб виправдатися, представники батьківського комітету запросили в школу журналістів. Разом з ними прийшли, правда, і громадські активісти, котрі стали на бік Тетяни. Вони-то і помітили, що по школі ходять озброєні люди. На плечі в одного з них був предмет, схожий на автомат Калашникова. А на рукаві - нашивка "Патруль Одеса" - така ж, як і у патрульних поліцейських. Але в прес-службі управління патрульної поліції заявили, що ці громадяни до них ніякого відношення не мають.

Автоматник і його супутник зникли в кабінеті директора, після чого в школу прибула патрульна поліція.

"Школа уклала з компанією договір. Патрульні перевірили всі документи. У бійців було пневматична зброя", - заявила представник поліції Алла Марченко. Там пообіцяли розібратися чому у бійців приватної структури поліцейські нашивки.

"Небезпечно для серця та тиску": В РФ лікарка порадила пацієнту не дивитися програми Володимира Соловйова

четвер, 6 травень 2021, 13:15

Лікарка однієї з поліклінік Пролетарського району міста Саранська в РФ рекомендувала пенсіонеру відмовитися від перегляду передач з Володимиром Соловйовим. Про це пише місцеве видання, передають Патріоти України. Літній чоловік звернувся до фахівця зі ...

Фатальна розмова: На Херсонщині 20-річна дівчина повісилася після дзвінка хлопцю в армію

четвер, 6 травень 2021, 12:44

B ceлe Музикoвкa нa Xepcoнщині 20-річна дівчина повісилася після розмови з хлопцем, який пішов служити в армію. Як з'ясувалося, вона вирішила, що коханий вирішив її кинути. Про це повідомляє місцевий ресурс Херсон Daily, передають Патріоти України. Від...