В Одеській школі №96 активісти помітили невідомих людей, озброєних предметами, схожими на автоматичну зброю. Про це повідомляє Думская, зазначають Патріоти України.
Скандал в школі почався після того, як одна з представниць батьківського комітету в брутальній формі зажадала від іншої мами здати 100 гривень до фонду класу. У її доньки немає щеплення від кору, тому, поки вона навчається вдома, Тетяна вирішила не здавати гроші в фонд класу за грудень, що і викликало таку реакцію батьківського комітету.
Щоб виправдатися, представники батьківського комітету запросили в школу журналістів. Разом з ними прийшли, правда, і громадські активісти, котрі стали на бік Тетяни. Вони-то і помітили, що по школі ходять озброєні люди. На плечі в одного з них був предмет, схожий на автомат Калашникова. А на рукаві - нашивка "Патруль Одеса" - така ж, як і у патрульних поліцейських. Але в прес-службі управління патрульної поліції заявили, що ці громадяни до них ніякого відношення не мають.
Автоматник і його супутник зникли в кабінеті директора, після чого в школу прибула патрульна поліція.
"Школа уклала з компанією договір. Патрульні перевірили всі документи. У бійців було пневматична зброя", - заявила представник поліції Алла Марченко. Там пообіцяли розібратися чому у бійців приватної структури поліцейські нашивки.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...