Номери Vodafone починатимуться з нового коду 075: Стало відомо, що буде зі вже діючими

Український мобільний оператор Vodafone почав впроваджувати новий код мережі – 75 (+380 75). Тобто, номери оператора починатимуться, в т.ч., з 077. Очікується, що можливість вибирати номер, який починатиметься на 075, з'явиться у абонентів до кінця 2024 року. Однак на номери, що вже діють, новація не вплине.

Про це повідомили у самому Vodafone. Там наголосили: дозвіл на використання нового коду на початку весни видала Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку (НКЕК).

"У Vodafone з’явиться ще один код з "п’ятіркою". До переліку кодів мережі мобільного зв’язку, доступних абонентам Vodafone, додається ще один +380 75. Компанія розпочинає впровадження нового номерного ресурсу в усі внутрішні системи та послуги. До кінця року в абонентів з’явиться можливість обирати номер, який починається на 075", – йдеться у повідомленні.

Вас може зацікавити:Україна в топ-3! Як пройшов фінал Євробачення 2024: всі подробиці, фото і відео

При цьому наголошується: додатковий ресурс нумерації значно збільшує вибір бажаного поєднання цифр для нових та діючих абонентів компанії. Зокрема, за інформацією НКЕК:

  • дозвіл видано на 5 років;
  • він дозволить Vodafone підключити до мережі 10 млн нових номерів.

Які коди вже діють у "Vodafone"

Нині ж Vodafone використовує 4 національні коди мережі мобільного зв'язку. Це:

  • 050;
  • 066;
  • 095;
  • 099.

"Київстар" також отримає новий код

Зі свого боку, "Київстар" також отримав дозвіл на використання нового коду мережі призначення – 77 (+380 77). Тобто номери оператора починатимуться, в т.ч., з 077.

"Наша компанія отримала дозвіл від НКЕК на користування кодом — 077. Ми впевнені, що ці сімки приносять удачу їх власникам. Вже скоро можна буде перевірити. Зараз ми впроваджуємо новий код в систему", – розповіли в компанії.

Буде не всім по кишені! Поїздки на таксі в Україні стануть розкішшю - чому ціни так стрімко зросли

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:50

Ціни на таксі в Україні зросли через зменшення кількості водіїв, зниження їх заробітків та зростання затратної частини, що пов'язано з впливом війни і домінуванням кількох великих онлайн-компаній на ринку. Водіям працювати стало невигідно, що призвело ...

Ви будете здивовані! Вчені встановили, хто розумніший і має кращу пам'ять - "жайворонки" чи "сови"

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:35

Англійські вчені дослідили когнітивні функції людей "жайворонків", які рано лягають спати та рано прокидаються, і "сов", що часто засиджуються до ночі. Результати аналізу показали, що любителі пізніх підйомів мають кращу пам’ять та більш активні протяг...