Нові реалії: Матч чемпіонату України з футболу перервали через повітряну тривогу

Матч "Чорноморець U-19" - "Верес U-19" у Києві довелося призупинити через загрозу ракетного удару з боку Росії, передають Патріоти України.

У понеділок, 22 серпня, розпочався чемпіонат України U-19 сезону 2022/23. У стартовому матчі юнацька команда "Чорноморця" зустрічалася з однолітками з "Вересу". Поєдинок завершився з рахунком 3:1 на користь одеської команди.

Однак поєдинок на стадіоні Олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного запам'ятався не чотирма голами, а повітряною тривогою. Команди змогли відіграти 86 хвилин, після чого було оголошено повітряну тривогу.

Гравці, персонал і бригада арбітрів прослідували до укриття. Зазначимо, що на момент зупинки зустрічі одесити вели з рахунком 3:1. Гра була відновлена після закінчення тривоги – через 25 хвилин. Команди отримали п'ять хвилин на розминку і завершили матч.

"Бидло не буде з цього сміятись, тому що стане неприємно": Військовий запропонував "Кварталу 95" сюжети для трьох номерів

середа, 8 травень 2024, 13:44

Ветеран АТО і учасник бойових дій на Донбасі Антон Колумбет відреагував на черговий скандал, у який втрапили гумористи студії «Квартал 95» – цього разу вони розбурхали мережу недоречними жартами про військових, передають Патріоти України. Колумбет заз...

Отримує надбавки за службу, хоча залишається у Києві: Антикорупціонер Шабунін числиться бойовим медиком - ЗМІ

середа, 8 травень 2024, 13:32

Антикорупціонер Віталій Шабунін з жовтня 2023 року числиться бойовим медиком військової частини. Він отримує зарплатню за виконання військових завдань в умовах воєнного стану, але при цьому залишається в Києві. Про це йдеться в ухвалі Дніпровського ра...