Папа Римський збентежив вірян дивною поведінкою (відео)

Хтось вирішив, що 82-річний Франциск таким чином вирішив проявити скромність, але підкреслив, що це була не найкраща ідея.
Папа Римський здивував поведінкою. Фото: скріншот з відео.

У мережі з'явилося відео, яке шокувало багатьох католиків. Як повідомляє видання The Sun, кадри були зняті в Лоретській базиліці в містечку Лорето поблизу Анкони, передають Патріоти України.

Після закінчення служби парафіяни по черзі підходили до Франциску і, щоб висловити повагу чолі Ватикану, намагалися за традицією поцілувати папський перстень. Але понтифік кожного разу відсмикував руку.

У соцмережах багато хто визнав поведінку Франциска дивною і неввічливою. «Це нагадувало якийсь розіграш», «Йому слід було просто сказати присутнім з самого початку, щоб вони не цілували перстень. Дуже грубо», «Треба було змінити протокол, а не принижувати людей», - писали користувачі мережі.

Хтось вирішив, що 82-річний Франциск таким чином вирішив проявити скромність, але підкреслив, що це була не найкраща ідея, так як мова йде не тільки про особу самого понтифіка, а й про те, що він уособлює собою церкву. Один з католицьких священиків написав в своєму блозі, що це частина ритуалу і спосіб вшанувати Ісуса Христа, тому поведінку Папи Римського він назвав «зухвалим занепокоєнням».

На папському персні (іменований також кільцем рибалки) - зображений апостол Петро, який закидає рибальську сітку з човна. З часів Середньовіччя зберігається традиція, за якою кожен відвідувач Папи повинен прикластися губами до кільця на знак своєї покори його волі.

Авіакатастрофа під Харковом: Востаннє літак ремонтували більше 20 років тому

субота, 26 вересень 2020, 13:42

Всього літак здійснив 2160 посадок. За його словами, всього літак здійснив 2160 посадок. Нагадаємо, Державне бюро розслідувань розпочало досудове розслідування авіакатастрофи військового літака ЗСУ, який розбився 25 вересня під Чугуєвом. За фактом авіа...

З архіву ПУ. "Група Руснака, призначеного сьогодні, в 2014-му знешкодила найнебезпечнішу ДРГ під Слов'янськом", - Бутусов про нового начальника контррозвідки СБУ

субота, 26 вересень 2020, 13:00

5 липня невелика група оперативників контррозвідки під командуванням Олександра Руснака в неконтрольованому українськими військами селі Богородичне захопила диверсійну групу "Кочегар". Група Олександра Руснака, призначеного сьогодні начальником Департа...