Папа Римський збентежив вірян дивною поведінкою (відео)

Хтось вирішив, що 82-річний Франциск таким чином вирішив проявити скромність, але підкреслив, що це була не найкраща ідея.
Папа Римський здивував поведінкою. Фото: скріншот з відео.

У мережі з'явилося відео, яке шокувало багатьох католиків. Як повідомляє видання The Sun, кадри були зняті в Лоретській базиліці в містечку Лорето поблизу Анкони, передають Патріоти України.

Після закінчення служби парафіяни по черзі підходили до Франциску і, щоб висловити повагу чолі Ватикану, намагалися за традицією поцілувати папський перстень. Але понтифік кожного разу відсмикував руку.

У соцмережах багато хто визнав поведінку Франциска дивною і неввічливою. «Це нагадувало якийсь розіграш», «Йому слід було просто сказати присутнім з самого початку, щоб вони не цілували перстень. Дуже грубо», «Треба було змінити протокол, а не принижувати людей», - писали користувачі мережі.

Хтось вирішив, що 82-річний Франциск таким чином вирішив проявити скромність, але підкреслив, що це була не найкраща ідея, так як мова йде не тільки про особу самого понтифіка, а й про те, що він уособлює собою церкву. Один з католицьких священиків написав в своєму блозі, що це частина ритуалу і спосіб вшанувати Ісуса Христа, тому поведінку Папи Римського він назвав «зухвалим занепокоєнням».

На папському персні (іменований також кільцем рибалки) - зображений апостол Петро, який закидає рибальську сітку з човна. З часів Середньовіччя зберігається традиція, за якою кожен відвідувач Папи повинен прикластися губами до кільця на знак своєї покори його волі.

Змусять принести жертви богам і не тільки: На Балі визначились, як покарати росіянина, котрий осквернив голим задом священну гору

четвер, 30 березень 2023, 3:00

Російський блогер Юрій Чилікін буде депортований з Балі через "голе" фото на тлі священної гори-вулкану Агунг. При цьому місцева влада спочатку змусить його пройти церемонію підношення богам, щоб утихомирити їхній гнів. Про це сам Чилікін розповів росі...

16 обов’язкових речей, які потрібно зробити, якщо ваша автівка не їздила взимку

четвер, 30 березень 2023, 2:00

Багато водіїв вважають за краще їздити тільки в теплий час, а взимку тримати автомобіль на стоянці або в гаражі. Протягом цього періоду законсервована машина не обслуговується, її стан не контролюється. Тому ті, хто збирається сісти навесні за кермо, м...