Паркування під рідним будинком: У Києві запровадять нову плату для автомобілістів, декому доведеться розщедрюватися на 11 тис. грн щомісяця за "тачку"

Платити тепер доведеться навіть за парковку авто у власному дворі, що так відчайдушно заперечували в КМДА, як безпідставні чутки.

Голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий роз'яснив нові правила паркування автомобілів, які починають діяти вже в 2021 році, зазначають Патріоти України.

Згідно посту чиновника в Facebook, якщо ви живете в центрі міста і в вашому домі немає паркінгу, парковка авто обійдеться в 10700 гривень на місяць, у другій паркувальної зоні (Сирець, Голосієво, райони метро «Деміївська» і «Лівобережна» та інші) плата буде нижче — 7700 гривень, а в «спальному» районі — «і зовсім» 1540 гривень на місяць.

Також мешканці будинку отримають 50%-ву знижку на парковку авто біля власних будинків з розрахунку один абонемент на квартиру (жителів спальних районів знижка не торкнеться).

При цьому міська влада констатувала — їх попередники протягом багатьох років дозволяли будувати нові будинки без паркінгів і в результаті, за даними опитування «ЛУН Місто», лише 39% київських новобудов мають підземні паркінги (так, в Святошинському районі підземні паркінги є лише у 2% будинків, а в ще 5 районах — не більше ніж в 10% будинків).

Проблемою є також відсутність прозорого контроль за використанням коштів, отриманих за парковку.

29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв Крут: Історичні фото та архівні документи

субота, 29 січень 2022, 9:46

В Україні сьогодні, 29 січня, відзначають День пам'яті Героїв Крут, вшановуючи пам'ять полеглих у бою студентів і курсантів, які в 1918 році ціною життя стримали багаторазово переважаючі сили більшовицьких військ, що сунули з Росії на українську столиц...

Вражає: Нацполіція оприлюднила дані, скільки автомобілів розбили патрульні протягом 2021 року

субота, 29 січень 2022, 9:34

За рік українські поліцейські розбили понад 500 службових автомобілів, щоправда, не у всіх вони були винуватцями, зазначають Патріоти України. Деякі "патрульки" можуть списати – якщо відремонтувати їх не вдасться. Про це у відповідь на запит APnews пов...