Паркування під рідним будинком: У Києві запровадять нову плату для автомобілістів, декому доведеться розщедрюватися на 11 тис. грн щомісяця за "тачку"

Платити тепер доведеться навіть за парковку авто у власному дворі, що так відчайдушно заперечували в КМДА, як безпідставні чутки.

Голова постійної комісії Київради з питань екологічної політики Костянтин Яловий роз'яснив нові правила паркування автомобілів, які починають діяти вже в 2021 році, зазначають Патріоти України.

Згідно посту чиновника в Facebook, якщо ви живете в центрі міста і в вашому домі немає паркінгу, парковка авто обійдеться в 10700 гривень на місяць, у другій паркувальної зоні (Сирець, Голосієво, райони метро «Деміївська» і «Лівобережна» та інші) плата буде нижче — 7700 гривень, а в «спальному» районі — «і зовсім» 1540 гривень на місяць.

Також мешканці будинку отримають 50%-ву знижку на парковку авто біля власних будинків з розрахунку один абонемент на квартиру (жителів спальних районів знижка не торкнеться).

При цьому міська влада констатувала — їх попередники протягом багатьох років дозволяли будувати нові будинки без паркінгів і в результаті, за даними опитування «ЛУН Місто», лише 39% київських новобудов мають підземні паркінги (так, в Святошинському районі підземні паркінги є лише у 2% будинків, а в ще 5 районах — не більше ніж в 10% будинків).

Проблемою є також відсутність прозорого контроль за використанням коштів, отриманих за парковку.

Можуть обмежитися адмінштрафом: У МВС розповіли про покарання ухилянтам, які втекли від війни за кордон

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:44

У питанні покарання для тих військовозобов'язаних, хто виїхав незаконно з України під час війни, треба керуватися правилом «золотої середини». Водночас держава має виробити загальний підхід до цієї проблеми. Таку думку в інтерв'ю УП висловив глава МВС ...

Невелика перерва: Коли чекати наступну магнітну бурю і як до неї підготуватися

вівторок, 3 жовтень 2023, 14:58

У понеділок, 2 жовтня, закінчилася магнітна буря, тому багато метеочутливих людей краще почуватимуться. Проте, вже 5 жовтня очікується нова фаза, передають Патріоти України. У цей період багато людей можуть відчувати запаморочення, нудоту, головний біл...