Коли людина переживає помірні негативні емоції, які можуть бути викликані різними повсякденними негативними ситуаціями – цей стан супроводжується поганим настроєм. Але, як правило, люди не усвідомлюють, що саме є джерелом поганого настрою, повідомляють Патріоти України із посиланням на huffington post.
Люди з високою реактивністю, тобто, які схильні до поганого настрою, краще проходять тести на пам'ять. Було висловлено припущення від канадських вчених, що деякі наші навички мислення можуть дійсно виграти від поганого настрою, тому що поганий настрій спонукає нас до аналітичного мислення, вимагаючи приділяти більше уваги деталям.
Дослідники вважають, що є наукове пояснення стереотипного образу змученого художника, як і ідеї про те, що великі шедеври мистецтва частіше народжуються з негативних емоцій.
У деяких випадках сильні негативні емоції можуть створити потужну саморефлексію і посидючість, що веде до посилення креативності. Тому наступного разу, коли ви опинитеся в депресії, спробуйте скористатися цією можливістю, щоб, наприклад, почати писати або малювати.
У нашому мозку негативні емоції пов'язані з наявністю загрози, що сприяє підвищеній уважності до нашого оточення, тобто змушує нас в ході спілкування приділяти більше уваги соціальним сигналам, мові тіла і т. ін. Цей ефект може допомогти вам краще зрозуміти чиїсь наміри та дії, а також зауважити, що хтось намагається обдурити вас.
Український тренер Олег Федорчук критично оцінив рішення наставника збірної України Сергія Реброва стосовно заявки Синьо-жовтих на майбутній товариський турнір у Канаді, передають Патріоти України. «Я відчуваю лише упертість та безпорадність Реброва. Є...
На четвертому році повномасштабного вторгнення в Луцьку освятили новий храм московського патріархату. Про це повідомив інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП, передають Патріоти України. "18 травня 2025 року митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл ...