"Погралися гарматами "пук-пук": Російська пенсіонерка жорстко розкритикувала Путіна (відео)

Смілива бабуся заявила, що російський президент ніколи не був для народу "ясним сонечком" ані раніше, ані зараз.

Пенсіонерка відверто розкритикувала Путіна. Фото: скріншот з відео.

Пенсіонерка з Іркутської області в Росії вказала Путіну на жахливий стан, до якого він довів країну. Відповідне відеозвернення з'явилося на сторінці опозиціонера Олексія Навального, передають Патріоти України.

"Та яке ж ви ясне сонечко, Володю! При такому ставленні до народу ви ним і не були ніколи, і не будете. Ви взагалі усвідомлюєте, в якому стані Росія? Володимире Володимировичу, ну добре, погралися ви своїми гарматами "пук-пук". Здійснилася дитяча мрія. Ви ж відірвалися від нашого життя! Від Росії, яка вам довірилася. Подивіться, який рейтинг у вас був", – висловилась вона.

Торкнулася пенсіонерка і теми будівництва залізниці Москва-Пекін. "Повз кого їхати будете? Повз людей у постолах? Повз жебраків і убогих? Запущених лісів, полів і сіл, де немає ні світла, ні доріг?" – сказала вона.

"Ви гігантоманією якоюсь займаєтеся. То Північний потік, то Південний. Годівницю для скількох влаштували. І гребете, і гребете з Росії. Ви що робите, Володимире Володимировичу?" – з подивом звернулася пенсіонерка.

За її словами, медицина, освіта та інші сфери в жахливому стані. "Володимире Володимировичу, зупиніться!" – закликала вона. "Дуже хочу, щоб звернення до Путіна цієї пенсіонерки з Сибіру показали по телевізору. Падіння рейтингу до 10% гарантовано", – відреагував на відео Навальний. Підтримали його думку і користувачі. "Чесна бабуся", "Молодець", "Не побоялася правду сказати", – написали в коментарях.

Повернення графіків: В Україні попередили про можливі відключення електроенергії - під ударом будуть ці міста

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:42

В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...

На Львівщині розпочали беатифікацію священника, страченого більшовиками

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:14

У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...