Серце билося, коли дівчина мала бути мертвою: Гучне вбивство розкрили за допомогою... годинника

Правоохоронці у Греції змогли розкрити резонансну справу завдяки розумному годиннику. Прилад показав, що тривалий час злочинець був ближчим до поліцейських, ніж здавалося. Загадкове вбивство, яке приголомшило всю Грецію, сталося в Афінах ще 11 травня. Під час "пограбування" загинула 20-річна Керолайн Крауч, передають Патріоти України.

На момент трагедії у будинку перебував чоловік молодої жінки. 32-річний пілот заявив, що троє грабіжників нібито увірвалися в їхній будинок в Афінах, зв'язали його і задушили дружину. Одразу після трагедії грецькі правоохоронці почали розшукувати банду злочинців та навіть оголосили винагороду у 300 тисяч євро за правдиву інформацію про вбивць.

Поліцейські навіть затримали уродженця Грузії, який у перші дні після розслідування перетинав кордон із сусідньою Болгарією. Однак згодом виявилося, що чоловік не винен. Істину на трагедію зміг пролити лише технічний аналіз розумного годинника дівчини.

Що встановив розумний годинник

Пристрій, який Керолайн носила у момент трагедії, показав, що її серце билося в той час, коли, як стверджував її чоловік, вона вже була вбита. А датчик активності на телефоні Бабіса Анагностопулоса показав, що він ходив у той час, коли, за його словами, був зв'язаний.

Крім того, хронологія і час злочину, які описував чоловік, відрізняються від того, що зафіксували домашні камери стеження. Зрештою здогадки поліцейських підтвердив технічний аналіз.

Детективи затримали чоловіка Керолайн після поминальної служби. Після 8-годинного допиту він зізнався у вбивстві. Він також розповів про те, що вони з дружиною часто сварилися останнім часом.

Джерело: ВВС

З архіву ПУ. Навпроти церкви: Парочка на Закарпатті зайнялася сексом, стоячи серед вулиці (відео 16+)

четвер, 5 серпень 2021, 23:30

Чоловік і жінка, очевидно, були нетверезі. У Хусті Закарпатської області пара зайнялася сексом, притулившись до будівлі місцевої ветаптеки, що навпроти церкви, передають Патріоти України 5 серпня 2020 року. Жвава траса і купа свідків поряд парочку не б...

З архіву ПУ. Біля Хортиці з глибин води дістали унікальну історичну знахідку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 23:05

Пам'ятка вже піддалася розграбуванню, але вчені знайшли ще цікаво багатих артефактів. Українська гідроархеологічна експедиція Хортицького заповідника виявила в гирлі Дніпра затонулий корабель, побудований приблизно в 16 столітті. Про це влітку 2018 рок...