Скрепні пригоди: Священик РПЦ видурив гроші у приятеля і прогуляв їх в окупованому Криму

Священик РПЦ Вадим служить при церкві в Бійську. У 2019 він познайомився з ліцеїстом Ігорем. Вони відразу потоваришували, а в серпні цього року священнослужитель запропонував другу відпочити разом: покликав на море в Алупку, сказав, що у нього є знайома екскурсовод. Про це пише Telegram-канал «Mash», передають Патріоти України.

Спочатку батюшка попросив у приятеля 150 тисяч на витрати. Потім ще і Євген (знайомий Вадима) виманив у наївного хлопця 125 тисяч зверху - незрозуміло на що. Вони з групою вирушили в поїздку. Якість відпочинку викликала у Ігоря підозри: апартаменти і екскурсії були, м'яко кажучи, так собі. Обдурений Ігор засумував і пішов до кримських копів писати заяву. Афериста в рясі затримали.

Трагедія на Канатній дорозі до Труханового острову: У Києві через обрив троса атракціону дівчина впала в Дніпро з висоти кількох десятків метрів (відео)

неділя, 21 липень 2024, 16:00

Трос обірвався саме тоді, коли клієнтка з'їзджала на острів. Нещасна з великої висоти впала у річки. Потерпілу намагались дістають з Дніпра по тросу, котрий набігли витягати з води свідки нещастя. Трос із води витягнули, але вже без людини. У ДСНС Києв...

Науковці з'ясували, чому собаки дивовижним чином зовні схожі на своїх господарів

неділя, 21 липень 2024, 14:45

Те, що собаки мають деяку зовнішню схожість зі своїми власниками, не є збігом, вважають дослідники. . Іноді під час прогулянок на вулиці можна помітити, що деякі власники собак та їхні домашні улюбленці мають разючу зовнішню схожість. Але чи справді с...