"Торпеда апокаліпсису": Розвідка США відкрила таємницю зброї "Судного дня" Росії

Підводні атомні безпілотники "Посейдон", які ЗМІ охрестили зброєю "Судного дня" і "торпедою апокаліпсису", з'являться в армії Росії не раніше 2027 року. Про це пише телеканал CNBC із посиланням на джерела в американській розвідці, повідомляють Патріоти України.

У відповідній доповіді нібито вказано, що запущений безпілотник "Посейдон" важко вразити. Уточнюється також, що російські військові "дуже сподіваються" на автономні "Посейдони" в разі, якщо у них не буде можливості завдати удару радянською ядерною зброєю.

"У росіян є амбіції використовувати автономний підводний транспортний засіб із ядерною зброєю як зброю відплати, якщо їхній успадкований потенціал запуску ядерної зброї буде нейтралізований під час війни", — йдеться в матеріалі. Американці зазначають, що в разі, якщо "Посейдон" успішно пройде випробування, Росія зробить серйозний крок вперед у гонці озброєнь.

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...

Троє людей померли від нового вірусу, який вбиває протягом 24 годин - названо симптоми

четвер, 30 березень 2023, 9:57

Місто в Бурунді, Західна Африка, закрили на карантин після спалаху невідомого вірусу, який викликає кровотечу з носа. Представники охорони здоров'я країни кажуть, що вони вже виключили Еболу та Марбург, передають Патріоти України. Загадковий вірус викл...