"Це було просто неетично": Скандал із директоркою гімназії в Харкові, яка принизила вдову загиблого штурмана Ан-26, отримав продовження

Маленькій дочці загиблого в авіакатастрофі Ан-26 Олексія Остапенка Лізі відмовили в прийомі до гімназії "Освіта".

Директорку харківської гімназії "Освіта" відсторонили від роботи після відмови приймати маленьку дочку загиблого під час авіакатастрофи Ан-26 штурмана Олексія Остапенка. У навчальному закладі призначено службову перевірку. Про це повідомив на брифінгу 1 жовтня в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет, передають Патріоти України.

Зі свого боку глава Харківської області Олексій Кучер заявив, що в цій ситуації слова директорки гімназії були неетичні. "У сім'ях загиблих зараз усе змінилося. І тут ми отримуємо таку реакцію керівництва школи", – сказав він.

"Навіть якщо переповнений клас, відмовляти дитині у такий спосіб – аморально", – підкреслив в.о. міністра. В адміністрації Харківської міської ради нам сказали, що питання з навчанням дівчинки зараз вирішено. Що стосується гімназії, то там створено комісію з представників обласної та міської департаментів освіти, яка займається з'ясуванням обставин.

Нагадаємо, вдова загиблого штурмана Олена разом із донькою після трагедії переїжджають з Чугуєва до Харкова. У другокласниці постало питання зі школою.

Мама поїхала до гімназії № 178 "Освіта", яка знаходиться на відстані однієї зупинки від будинку, де вони житимуть. Представилася, пояснила, що вона вдова загиблого пілота. Однак директорка Тетяна Кучеренко прийняла вдову, м'яко кажучи, непривітно.

Олексій з маленькою донькою.

"Але директорка відразу заявила, що ми прийшли сюди посеред навчального року. І навіть якби вона хотіла нас прийняти, то у неї немає зайвої парти і стільця для доньки. Ну, можна посадити її до кого-небудь на коліна в кутку класу. Вона так це і сказала! Додала, що в законі про освіту не написано, що вона зобов'язана приймати дітей військових або бійців АТО", – з болем говорить вдова.

Це дуже зачепило Олену. Після такої розмови вона звернулася до департаменту освіти району, де їй надали список шкіл, у яких є можливість прийняти дочку. Вона вибрала школу № 102. "Нас зустрів директор, сказали, щоб ми приходили, парта і стілець для нас знайдуться", – говорить Олена. Також вона підтвердила, що їй вже телефонували з департаменту освіти міста і розпитували про інцидент.

Джерело: Обозреватель

Якими будуть ціни на електроенергію та газ в Україні після підвищення тарифів: У Раді озвучили суми

вівторок, 21 березень 2023, 18:56

У Верховній Раді наразі продовжуються обговорення щодо рівня підвищення тарифів на газ та електроенергію. Після підняття вартості газу, тариф на тепло має зрости мінімум у 2,5-3 рази. Про це розповів на своєму YouTube-каналі перший заступник голови Ко...

Один із важливих овочів подорожчає в Україні: Коли перерахують ціни

вівторок, 21 березень 2023, 16:25

В Україні вже в березні-квітні виростуть ціни на цибулю. Вартість буде підвищуватися аж до середини травня, поки не з'явиться вітчизняний продукт, передають Патріоти України. Про це розповіла в коментарі OBOZREVATEL Катерина Звєрєва, директорка з розви...