Це ще більше розділить суспільство: Бекешкіна про наслідки блокування російських соцмереж в Україні

Експерт підкреслила, що противники влади отримали додатковий аргумент, чому не варто за неї голосувати.

Ірина Бекешкіна. Фото:https://nf.dp.ua/

Українська влада не зможе заробити рейтинги за рахунок блокування Вконтакте і Однокласників в Україні. Таку думку висловила відомий соціолог Ірина Бекешкіна в інтерв'ю РБК-Україна, інформують Патріоти України.

За її словами, таке рішення "ще більше розділить суспільство – це підтягне до влади тих, хто вважає такий крок виправданим, і відверне від влади тих, хто її і раніше не підтримував".

Соціолог звернула увагу, що в Україні є багато тих, хто не має визначеності щодо свого голосу на виборах. У тому числі Бекешкіна каже про тих, хто зовсім не збирається йти на вибори.

"Після блокування російських соцмереж визначеності буде більше, але вона піде в обидві сторони – як "за" владу, так і "проти" неї", - підкреслила Бекешкіна.

Експерт підкреслила, що противники влади отримали додатковий аргумент, чому не варто за неї голосувати: "Влада, швидше, виграла за рахунок тих, хто підтримує блокування. Тобто ті, хто хоч і не підтримував владу, але підтримують певні її вирішення, можуть все-таки вирішити на виборах дати шанс і підтримати нинішню владу, мовляв, щось розумне вона робить".

Кривава різанина у підмосковному оздоровчому таборі: Старша вожата зарізала колегу (фото)

п’ятниця, 25 червень 2021, 6:10

Старша вожата російського дитячого табору зарізала свою колегу. У Підмосков'ї старша вожата дитячого табору зарізала свою колегу, з якою разом проходила студентську практику, передають Патріоти України. Інцидент стався в дитячому оздоровчому санаторії ...

З архіву ПУ. Коли російська мова токсична: "Мову на хліб не намажеш? Намажеш! Навіть валютою", - горда мама про сина

п’ятниця, 25 червень 2021, 4:00

Після того, як українець прибрав зі свого профайлу на біржі фрілансу знання російської мови, він отримав у десять раз більше запитів від роботодавців. Про це у червні 2020 року пише Гася Оксюковська, передають Патріоти України. "Наш син вже більше рок...