У Львові поліція затримала директора оборонного заводу за підозрою в сутенерстві

Олег Погребняк разом з сімома співучасниками підозрюється в організації діяльності клубу "Какаду" у Львові, де відвідувачам надавали послуги сексуального характеру.

Ілюстрація:http://sud.ua/

У Львові поліція затримала за підозрою в сутенерстві директора "Львівського заводу ЛОРТА" (входить до складу корпорації "Укроборонпром") Олега Погребняка. Про це повідомив львівський портал Форпост з посиланням на власні джерела в поліції, передають Патріоти України.

Кілька днів тому Погребняк був оголошений в розшук. Затриманому вже визначено термін утримання під вартою або сплата застави в розмірі 129 тис. гривень.

Погребняк разом з сімома співучасниками підозрюється в організації діяльності клубу "Какаду" у Львові, де відвідувачам надавали послуги сексуального характеру.

Підозрюваний став директором "ЛОРТА" в березні 2016 року. До цього він очолював інше підприємство "Укроборонпрому" - ДП "Науково-технічний комплекс "Імпульс".

Хіти тижня. Невеселе майбутнє цивілізації: Через 80 років багато прибережних міст підуть під воду

вівторок, 18 травень 2021, 23:05

Отримані сінгапурськими вченими результати істотно перевищують раніше прогнозовані значення. Рівень Світового океану виросте на 1 м до 2100 року. Причиною тому стане глобальне потепління, якщо країнам не вдасться знизити обсяги викидів парникових газів...

На одному з проспектів Харкова "швидка" провалилась у багнюку (фото)

вівторок, 18 травень 2021, 22:54

Погода у Харкові 18 травня значно зіпсувалася - у місті цілий день йде сильний дощ, який підмиває дорогу. Як наслідок, машина швидкої застрягла у багнюці ледь не у центрі міста. Очевидці поділилися фото на Facebook-сторінці "СолнцеЛикий Харьков", як "ш...