Український прапор у "сірій зоні" біля Донецька викликає сказ бойовиків, допомагаючи виявити їхні позиції (відео)

Нещодавно бійці ЗСУ вивісили у прапор України, а згодом і червоно-чорний стяг. Бойовики будь-що намагаються обстрілами збити їх, однак це їм не вдається.

Скрін відео

Під окупованим Донецьком у "сірій зоні" українські бійці вивісили український прапор, а згодом і червоно-чорний, від чого бойовики просто казяться. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Факти ICTV.

Позиції ЗСУ під Донецьком бойовики регулярно обстрілюють з танка, шпигують безпілотниками та накривають з мінометів. Українські бійці також у боргу не залишаються.

Нещодавно вони вивісили у "сірій зоні" прапор України, а згодом і червоно-чорний стяг. Бойовики будь-що намагаються обстрілами збити їх, однак це їм не вдається, а бійці тим часом фіксують позиції, з яких терористи гатять.

"Сиділи, як дурепи": У Москві 100-річна учасниця війни цілий день чекала привітань, але ніхто не прийшов (фото)

понеділок, 10 травень 2021, 8:23

У неділю, 9 травня, коли в Росії гучно відзначили черговий День перемоги, учасниця Другої світової війни з Москви Павла Тихомирова, якій цього року виповнюється 100 років, цілий день чекала від працівників соціальної служби привітань і подарунка. Про ц...

"Зелене лібертаріанство": В Україні стрімко дорожчає хліб

понеділок, 10 травень 2021, 6:10

Експерти вказують що продукт №1 в нашій державі дорожчає незалежно від світової кон'юнктури, а тому, що уряд не включає стримуючі механізми, котрі маються в його розпорядженні. В Україні стрімко дорожчає хліб. Тільки за останній рік його вартість збіль...