У команді Савченко кажуть, що непричетні до зброї Рубана, а в СБУ - що мають докази

Помічник нардепа заявив, що навіть не спілкувався останнім часом із затриманим.

Олег Мезенцев. Фото: Українська правда.

Помічник Надії Савченко Олег Мезенцев заявляє, що ніколи не обговорював з керівником "Офіцерського корпусу" Володимиром Рубаном його поїздки на окуповану територію, передають Патріоти України.

"Ніколи свої поїздки на окуповану територію Рубан зі мною не обговорював. Я не маю того рівня, як він, щоб обговорювати ці питання", - сказав Мезенцев у коментарі "Українській правді".

"Востаннє я спілкувався з ним на випускному в академії 28 лютого, я з його синами навчався. Більше ми з ним не спілкувалися. Спілкування наше було таке: якщо ми з ним бачились, то лише віталися. Ще десь перетиналися, але спілкування, хто куди їздить - не було. Ми з ним багато спілкувалися, коли Надія ще була в Росії. Так, щоб я тісно співпрацював з Рубаном - то ні", - сказав він.

На уточнююче питання по суті підозри він відповів: "Ви самі вірите в те, що йдеться в підозрі? Я не розумію, як так вийшло, що моє прізвище опинилось в тій підозрі".

На питання журналістів Мезенцев уточнив, що досі жодних повісток не отримував, на допити у цій справі його не викликали. Про звільнення з посади помічника Надії Савченко сказав, що заяву написав досить давно. "Просто Надія зараз про це сказала", - додав він.

Землетрус року: У мережі з'явилося відео божевільної "тряски" на Алясці, є загроза цунамі

четвер, 29 липень 2021, 14:45

У США на Алясці стався найпотужніший землетрус магнітудою 8,2 бала, після чого виникла небезпека виникнення цунамі в Тихому океані, проте пізніше оголошену загрозу скасували. Такі підземні поштовхи 29 липня біля узбережжя Алеутських островів стали найс...

"Це був би гарний крок назустріч своїй країні": Ніцой різко наїхала на "Грін Грей" через питання мови

четвер, 29 липень 2021, 14:29

Лариса Ніцой прокоментувала заяву групи "Грін Грей" в утисках. Ще вчора музиканти поскаржилися, що їх виключили з концерту до Дня Незалежності України за те, що вони співають російською. Свою точку зору скандальна письменниця висловила на Facebook-стор...