У команді Савченко кажуть, що непричетні до зброї Рубана, а в СБУ - що мають докази

Помічник нардепа заявив, що навіть не спілкувався останнім часом із затриманим.

Олег Мезенцев. Фото: Українська правда.

Помічник Надії Савченко Олег Мезенцев заявляє, що ніколи не обговорював з керівником "Офіцерського корпусу" Володимиром Рубаном його поїздки на окуповану територію, передають Патріоти України.

"Ніколи свої поїздки на окуповану територію Рубан зі мною не обговорював. Я не маю того рівня, як він, щоб обговорювати ці питання", - сказав Мезенцев у коментарі "Українській правді".

"Востаннє я спілкувався з ним на випускному в академії 28 лютого, я з його синами навчався. Більше ми з ним не спілкувалися. Спілкування наше було таке: якщо ми з ним бачились, то лише віталися. Ще десь перетиналися, але спілкування, хто куди їздить - не було. Ми з ним багато спілкувалися, коли Надія ще була в Росії. Так, щоб я тісно співпрацював з Рубаном - то ні", - сказав він.

На уточнююче питання по суті підозри він відповів: "Ви самі вірите в те, що йдеться в підозрі? Я не розумію, як так вийшло, що моє прізвище опинилось в тій підозрі".

На питання журналістів Мезенцев уточнив, що досі жодних повісток не отримував, на допити у цій справі його не викликали. Про звільнення з посади помічника Надії Савченко сказав, що заяву написав досить давно. "Просто Надія зараз про це сказала", - додав він.

На одному з проспектів Харкова "швидка" провалилась у багнюку (фото)

вівторок, 18 травень 2021, 22:54

Погода у Харкові 18 травня значно зіпсувалася - у місті цілий день йде сильний дощ, який підмиває дорогу. Як наслідок, машина швидкої застрягла у багнюці ледь не у центрі міста. Очевидці поділилися фото на Facebook-сторінці "СолнцеЛикий Харьков", як "ш...

На дитячому майданчику в Сєвєродонецьку пролунав вибух: Постраждала 9-річна дівчинка

вівторок, 18 травень 2021, 22:35

У Сєвєродонецьку на дитячому майданчику по вул. Енергетиків стався вибух, в результаті якого травми отримала 9-річна дівчинка, повідомляють Патріоти України з посиланням на поліцію Луганської області. . Правоохоронці, які прибули на місце НП, обмежили...