
В Одесі у селищі Котовського в житловому будинку впав ліфт, всередині якого були дві жінки і чотиримісячне немовля. Про це повідомляє Думская, інформують Патріоти України.
Інцидент стався у будинку №84/2, що на Дніпропетровській дорозі. За словами мешканців будинку на восьмому поверсі у ліфт зайшли троє людей – Ольга Шамрай з чотиримісячною донькою Вікторією та бабуся молодої мами Олена Шамрай.

"Спочатку ліфт спускався як зазвичай, але в районі другого поверху раптом почувся різкий гуркіт, ліфт впав у підвал, люди підстрибнули, злякалися. Подзвонили в диспетчерську, згасло світло, хвилин через 15-20 приїхала аварійка і визволила людей", – розповіли сусіди сім'ї Шамрай.
Дивом ніхто не постраждав. Відомо, що термін служби
ліфтів у будинку закінчився ще у 2011 році.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...