Важила 30 кг, органи вже постраждали: Спливли подробиці про українку, яка померла від анорексії (фото)

На Черкащині від анорексії померла 27-річна Олена Д. До лікарні її доправили без свідомості, з вагою 30 кілограмів. Лікарі кажуть, що в організмі дівчини почалися незворотні процеси, передають Патріоти України.

Однак друзі Олени не вірять у те, що вона померла від голодування. Кажуть, що дівчина завжди була стрункою й не турбувалася про свій зовнішній вигляд.

Тиха, добра й замкнута

У Кам'янці Черкаської області багато хто обговорює цю історію. До районної лікарні госпіталізували 27-річну дівчину, яка раніше тут працювала дитячим психологом. Лікарі описують її стан як виснаження. 30 кг ваги, деякі органи вже постраждали. Врятувати її не вдалося. Що сталося з тихою й доброю Оленою, не знають навіть її близькі друзі.

"У школі вона була тихою, доброю – і мухи не образить. Щоправда, всі вважали її замкнутою. Я навіть здивувався, коли дізнався, що вона працює психологом. Ні, я не можу зрозуміти, що з нею сталося. Вона в принципі завжди була худенькою і ніякими дієтами не морочилася", – розповів її однокласник на умовах анонімності.

Ще одна знайома зазначає, що два роки тому, після смерті її близької подруги Галини Олена замкнулася в собі. "Не знаю, що з нею відбувалося. Але вона не виходила на зв'язок", – каже колишня подруга.

Складні стосунки з батьками?

Знайома Олени, теж психологиня, яка вчилася з нею в виші, згадує, що Олена була дуже творчою людиною. "Творча, вишукана, хоча досить замкнута. Але спілкуватися з нею завжди було приємно. Ще пам'ятаю, що вона малювала картинки, на яких вона перебувала далеко від людей. З батьками в неї були складні стосунки. Вона говорила, що вони досить авторитарні. незважаючи на це, у дівчинки навіть був пірсинг на язиці", – згадує колишня одногрупниця.

На своїх сторінках у соцмережах Олена чи повидаляла, то чи ніколи не виставляла свої фотографії. Зате в одній із соцмереж вона публікувала психологічні тести.


Однак два роки тому в лікувальному закладі відбулася реорганізація, і дівчина залишилася без роботи. На сторінці мами є багато фотографій із друзями, колегами, але фото з донькою тільки одне.

Казала, що просто захворіла

Ще одна її подруга, з якою Олена зберегла стосунки, згадує, що дівчина була дуже доброю, навіть веселою. З нею завжди було цікаво. Добре вчилася й багато читала.

"Так, друзів у неї було небагато. Галина, з якої вони дуже дружили, дійсно померла два роки тому. Що сталося з Оленою, я не знаю. Схуднути для краси вона точно не хотіла. Тим паче, що вона все життя була худенькою і стрункою. Я ніколи від неї не чула, що їй не подобається її тіло. Вона не хотіла розповідати, що з нею відбувається. Говорила, що прихворіла, але скоро все буде добре, вона лікується. Я її запитувала, але вона говорила, що почався карантин, а після нього вона обов'язково піде до лікарні. Можливо, не надала потрібного значення своїй хворобі. Батьки теж їй говорили, вона почалася лікуватися після карантину. Але, мабуть, не встигла", – каже її подруга.

Джерело: Обозреватель

Резонанс тижня. "Це дуже велика втрата": Помер заслужений артист України, у мережі хвиля скорботи

вівторок, 24 листопад 2020, 0:10

У четвер, 19 листопада, у віці 70 років помер Заслужений артист України Анатолій Мацак, передають Патріоти України. Як повідомили в Закарпатському академічному музично-драматичному театрі, він був неймовірної душі людина, а також люблячим чоловіком, ба...

У росіянина з носа витягли монету, яку він там "забув" ... пів століття тому

вівторок, 24 листопад 2020, 0:05

Всі ці роки проблеми з диханням у пацієнта лікарі списували на викривлену носову перегородку. Росіянин з міста Зеленограда в Підмосков'ї встановив своєрідний рекорд: чоловік прожив більше 50 років з монетою в носі. Тільки в похилому віці, коли вже біль...