Влада Росії звернулася із запитом на придбання кисню в сусідні країни. Вдалося укласти угоду з Казахстаном і Фінляндією. Паралельно з цим для постачання Сибіру і Далекого Сходу кисень хочуть купувати у Китаю. Про це розповів глава Мінпромторгу Денис Мантуров, передають Патріоти України.
Вся справа в тому, що до середини літа російська влада справлялася своїми силами. Однак в перших числах липня влада звернулася до металургійних компаній з проханням скоротити споживання кисню і передавати запаси для потреб хворих на туберкульоз. Незабаром кисень забрали у підприємств суднобудування, атомної галузі і оборонно-промислового комплексу, а також підключили запаси Міноборони з військових аеродромів і обсяги Роскосмосу.
Зараз в Росії на апаратах штучної вентиляції легень знаходяться 5,2 тисячі пацієнтів. Однак число важких хворих постійно зростає (на 7,5% за тиждень), а кисню для них катастрофічно не вистачає. Російські ЗМІ пишуть, що медикам доводиться економити кисень, щоб забезпечити всіх пацієнтів. Із добової смертності Росія знаходиться на третьому місці в світі, поступаючись Бразилії (тисячу п'ятсот п'ятьдесят два летальні випадки) і Індонезії (1205).
Суд у Львові визнав винною акушерку обласної клінічної лікарні Анну Федорчак, яка під час нічної зміни вдарила свою колегу металевими інструментами для пологів. Про це пише ZAXID.NET з посиланням на вирок суду, передають Патріоти України. Інцидент став...
2025 року в Україні підвищення пенсій торкнеться лише тих, хто досяг встановленого вікового порогу. Йдеться про доплати за вік, на які може претендувати більшість пенсіонерів. Граничний розмір такої надбавки становить 570 гривень. Про це пише видання O...