Влада Росії звернулася із запитом на придбання кисню в сусідні країни. Вдалося укласти угоду з Казахстаном і Фінляндією. Паралельно з цим для постачання Сибіру і Далекого Сходу кисень хочуть купувати у Китаю. Про це розповів глава Мінпромторгу Денис Мантуров, передають Патріоти України.
Вся справа в тому, що до середини літа російська влада справлялася своїми силами. Однак в перших числах липня влада звернулася до металургійних компаній з проханням скоротити споживання кисню і передавати запаси для потреб хворих на туберкульоз. Незабаром кисень забрали у підприємств суднобудування, атомної галузі і оборонно-промислового комплексу, а також підключили запаси Міноборони з військових аеродромів і обсяги Роскосмосу.
Зараз в Росії на апаратах штучної вентиляції легень знаходяться 5,2 тисячі пацієнтів. Однак число важких хворих постійно зростає (на 7,5% за тиждень), а кисню для них катастрофічно не вистачає. Російські ЗМІ пишуть, що медикам доводиться економити кисень, щоб забезпечити всіх пацієнтів. Із добової смертності Росія знаходиться на третьому місці в світі, поступаючись Бразилії (тисячу п'ятсот п'ятьдесят два летальні випадки) і Індонезії (1205).
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...