"Вітаю вас, пані": Іво Бобул "обійняв" Ірину Фаріон

Народний артист України Іво Бобул привітав Ірину Фаріон з поновленням на посаді професорки кафедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки і віртуально обійняв її. Про це стало відомо із соцмережі, передають Патріоти України.

Так, заслужений артист України, один із лідерів дуету «Світязь» Анатолій Говорадло, відреагував на поновлення Фаріон на посаді дописом у мережі. Він написав: «Вітаю пані Фаріон на посаді професора Львівської політехніки!».

У коментарях до його допису співак Іво Бобул долучився до привітань і написав наступні слова: «Вітаю вас пані Фаріон. Обіймаю».

Ірина Фаріон поки що не відреагувала на привітання від Іво Бобула.

З поновленням на посаді Ірину Фаріон також привітав український композитор, автор понад тисячі музичних творів, популярних пісень, народний артист України Остап Гавриш. «Це що, в Україні не можна бути націоналістом і патріотом своєї рідної землі???!!! Всі народи, які живуть на Богом даній їм землі, люблять і славлять свою мову, культуру, традиції і звичаї!!! Так має бути і у нас в Україні!!!», – підтримав Ірину Фаріон народний артист України Остап Гавриш.

Привітав Ірину Фаріон з поновленням на посаді і український письменник Мирослав Дочинець. «Ірина Фаріон – знову викладач Львівської політехніки. А Вчителем нації вона й не переставала бути», – написав Дочинець на власній сторінці у Facebook.


Помер знаменитий британський кіноактор

четвер, 20 червень 2024, 23:44

У віці 88 років після тривалої хвороби помер Актор Дональд Сазерленд, зірка фільмів, зокрема Голодні ігри і Будинок жахів доктора Терора, Його син Кіфер оголосив про смерть батька, пише ВВС. "З важким серцем я кажу вам, що мій батько, Дональд Сазерлен...

Загрожує 5 років тюрми: Поліція затримала жінку, яка сплюндрувала могили захисників на Аскольдовій могилі

четвер, 20 червень 2024, 21:00

Столичні правоохоронці затримали 60-річну жінку, яка 20 червня сплюндрувала могили військових Дмитра "Да Вінчі" Коцюбайла, Павла Петриченка та Андрія "Джуса" Пільщикова на Аскольдовій могилі. За фактом наруги відкрито кримінальну справу, вандалці загро...