Виніс... бетонну клумбу: ​Київський таксист обурив мережу нахабною крадіжкою (відео)

26 березня в столиці помітили нахабного таксиста, який вкрав з тротуару бетонну клумбу. Відповідне відео опубліковано в Troeshchina INSTA, повідомляють Патріоти України.

"Цей таксист на Кемрі 26.03 о 6.00 за адресою Милославська 2, вкрав бетонну клумбу, хто знає цього козла, прохання повідомити", - йдеться в повідомленні.

Під відео з'явися забавні коментарі. "У кого то на дачі буде нова клумба)", "Не козел, а господарська людина", "Дожилися!", "Бетонну клумбу ..!", - пишуть коментатори.

Одна з найсильніших: Українська армія потрапила у престижний рейтинг

п’ятниця, 17 січень 2020, 17:21

Воїни української армії виявилися одними з найсильніших за версією видання Global Firepower, яке опублікувало рейтинг найсильніших армій світу на планеті. Українське військо зайняло 29 позицію в списку. Оцінювалися всього 55 показників, сюди увійшли чи...

З архіву ПУ. Змусили належно співати "Ще не вмерла в Україні...": Активісти покарали в Одесі підлітків, які знущались над українським гімном (відео)

п’ятниця, 17 січень 2020, 16:30

"Урок" патріотичного виховання не минув даремно... У мережі опублікували відео покарання підлітків в Одесі за знущання над гімном України. Про це повідомляє організація "С14" в Одесі на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. Учасники "С...