З архіву ПУ. "Росія - це велике зло, і до них їхати... Пішли вони в ср*ку": Відомий український музикант різко висловився про РФ (фото, відео)

Фронтмен Latexfauna розповів, як їх звали з концертами в РФ.

Дмитро Зезюлін

Вокаліст і фронтмен популярної української групи Latexfauna Дмитро Зезюлін розповів, чому він не поїде з концертами в Росію, передають Патріоти України.

За його словами, ті, хто каже, що українці повинні "дружити з росіянами", - це "відбиті люди". При цьому музикант зізнався, що в нього є російські корені.

“Раніше мене влітку відправляли оздоровлюватися на море. У мене бабуся і дідусь жили в Феодосії. Відправляли, значить, мене до цих російських родичів тусуватися. Я відчував таку колосальну різницю між людьми! Це абсолютно різні галактики! Українці і росіяни - це такі різні люди, що просто жесть", - сказав він.

За словами Зезюліна, його групу звали виступати в Росії.

“Нас на Камчатку звали недавно. Але ні, звичайно. Я не можу сказати, що я патріот, але... Вони ж там... Росія – це велике зло, і до них їхати... Пішли вони в ср*ку", - підкреслив Дмитро.

Latexfauna - українська дрім-поп-група. Виконує пісні українською мовою і суржиком. Заснована в 2015 році.

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Стартова ціна - 100 тисяч євро: 19-річна українка виставила на аукціон ... свою цноту (фото, відео)

понеділок, 16 грудень 2019, 13:00

Дівчину звати Катя і вона зявляє, що зробити такий крок - це її рішення та вибір. "Привіт. Мене звати Катя. Мені 19 років і я з України.. Хочу подорожувати, вкушати розкіш і просто жити, це мій вибір!" – повідомила Катя на відео. Українка повідомила, щ...

Хіти тижня. Новою "Міс Всесвіт" стала "Чорна пантера" з Африки: Фото красуні

понеділок, 16 грудень 2019, 12:00

Нова "Міс Всесвіт" Зозібіні Тунзі з ПАР є моделлю і активісткою по боротьбі з гендерним насильством, передають Патріоти України. Згідно з офіційним сайтом конкурсу, Зозібіні є "пристрасним активістом", яка "бере участь в боротьбі з насильством за ознак...