Злитися корисно: Вчені назвали 5 переконливих причин (фото)

Під час нападів гніву і люті не можна придушувати емоції і ніяк не вихлюпувати свій гнів назовні - в цьому випадку ви в буквальному сенсі направляєте енергію всередину, на власне тіло.

Злитися корисно. Фото: NGNews.org.

Злість і гнів - вважаються виключно негативними емоціями, які не мають доброго впливу на людину. Однак медики запевняють, що іноді злитися можна і навіть потрібно і наводять 5 причин, які в цьому переконають, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Допомагає заспокоїтися

Коли організм відчуває стрес, людина починає злитися і сильніше хоче впоратися зі своїм негативним станом. Прояв гніву дає розрядку і дозволяє привести нерви в порядок.

Дозволяє визначити пріоритети

Гнів дозволяє визначити власні цінності і переконання. Людина сердиться, коли ситуація йдуть врозріз з її власними переконаннями. Ця реакція показує те, що нам дійсно важливо, і допомагає дотримуватися обраних принципів.

Допомагає рухатися до мети

Люди зляться, коли не отримують того, чого дійсно хочуть. Гнів показує, які цілі і завдання нам важливі. Він дає енергію, щоб подолати перешкоди і досягти бажаного.

Підвищує ефективність роботи

Іноді помірний прояв злості доречний в робочому процесі. Так ви даєте зрозуміти партнерам і колегам, що окремі проблеми важливіші або вимагають швидкого рішення.

Допомагає при переговорах

Агресивна позиція може бути вигідна при переговорах. Якщо ж ви впевнені у великій зацікавленості опонента, твердість і злість допоможуть домовитися про більш вигідні для вас умовах.

"Й** вашу мать! Ви вимагаєте колосальні кошти за пасажирські перевезення, а самі не можете замінити трубу, якій 30 років?! Серйозно?!": "Укрзалізниця" потрапила в скандал через потоп в поїзді (відео)

понеділок, 17 травень 2021, 12:36

16 травня в поїзді "Укрзалізниці", який рухався напрямком Рахів - Одеса, стався прорив труби, вагон затопило водою. Про це повідомив у Facebook пасажир поїзду Андрій Мрига, опублікувавши фото та відео затопленого вагону, передають Патріоти України. "Й*...

Плити на 500 років старше єгипетських пірамід! В Україні знайшли загадкове поховання, якому 5 тис. років - вражає своїм виглядом (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 12:27

Під час будівництва дороги Н-31 в Дніпропетровській області, при розкопці кургану, розташованого в селі Новоолександрівка, виявили поховання, якому 5 тисяч років. Про це в Facebook написав Олександр Коломійцев, передають Патріоти України. Там же був в...