Хіти тижня. Королі драми: Потішна реакція тварин на похід до ветеринара (фото)

Серед тварин є чимало обдарованих надзвичайно живою мімікою. Коти, собаки, папуги й навіть рептилії — з-поміж усіх їх знайдуться конкуренти голлівудським акторам. Демонструвати свої емоції здатні настільки вміло, що здаються гідними звання королів драми.

Деякі домашні тварини здатні настільки виразно демонструвати свої емоції, що часом дивують навіть власних господарів. Особливо емоційно реагують на походи до ветеринарної клініки. Щойно розуміють, що їм світить зустрітися з лікарем, усім своїм виглядом дають знати, наскільки їх не радує така перспектива. У надії уникнути її пускають усе в хід — від нещасного погляду до очевидного бунту, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Декому з господарів вдалося підловити своїх улюбленців у момент, коли ті розуміють, що ведуть їх зовсім не на чергову прогулянку, а на прийом до ветеринара. Добірку таких кумедних знімків показав brightside.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Всі обмеження лише у наших головах! Про героя, котрий переступив важке каліцтво, щоб повернутись у морський спецназ ЗСУ

вівторок, 31 березень 2020, 23:40

Дивіться уважно на це фото і згадуйте його щоразу, коли буде здаватись, що ви чогось не можете. Це Олександр, військовий 73 морський центр СпП ім кошового отамана Антіна Головатого. Про хлопців із цього підрозділу пишуть нечасто, а показують їх ще р...

"Прочитати" кота: Чи вміємо ми розрізняти міміку милих домашніх тваринок

середа, 25 березень 2020, 0:05

Тільки 59% учасників експерименту змогли правильно витлумачити вираз котячої морди в тій чи іншій ситуації. Однак біолог вважає, що цього все одно мало. "Лорен Доусон, аспирант кафедры биологических наук о животных Университета Гэльф (Канада), провела ...