Хіти тижня. Прогулянка з онуком: Бабуся на гіроскутері продовжує підкорювати мережу (відео)

Раніше пенсіонерку на гіроскутері бачили з пакетами з місцевого супермаркету і навіть встигли назвати «Електробабусею» і «Гостею з майбутнього».​

Ставша популярною в мережі «просунута» бабуся із Запоріжжя явно прагне підвищити свій «рівень водіння» гіроскутера, передають Патріоти України з посиланням на Голос.

Так, днями ентузіастка була помічена на гіро-прогулянці з коляскою, всередині якої сиділа дитина - очевидно, онук пенсіонерки. На ролику видно, як бабуся обережно «лихачить», штовхаючи коляску - поки що дуже акуратно, не ризикуючи безпекою малюка. Але можна не сумніватися, що дуже скоро вона буде нестися стрімголов з дитиною, як робила це в ролику про поїздку в магазин.Користувачі жваво відгукнулися на відео. Деякі з них вважають, що дії бабусі викликані виключно небажанням пересуватися пішки: «Лень двигатель прогресса», «Не понимаю эти „приспособления“ для передвижения — мышцы должны быть задействованы… детки должны бегать, прыгать, кататься на велике, роликах, скейтах… а не на этой…».

Частина користувачів навіть засудили пенсіонерку за «незрозуміле» прагнення до новомодних гаджетів. «Ох, так можно навернуться и сломать две шеи…», «А теперь подумайте — доверили бы вы своего ребёнка пожилому человеку на этом девайсе?», — пишуть вони.

Але більшість користувачів гаряче підтримали бабусю: «Супер бабуля! Мне кажется я так не смогу», «Бабушка великая умница», «Будущее уже тут», «Жду версию с музыкой из киберпанка!»

Видання нагадує, що раніше пенсіонерку на гіроскутері бачили з пакетами з місцевого супермаркету і навіть встигли назвати «Електробабусею» і «Гостею з майбутнього».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пухнастий дослідник: Кіт шляхом експерименту переконався, що мильна піна не може витримати його вагу (відео)

середа, 20 листопад 2019, 0:05

Користувачів мережі найбільше вразила реакція кота-дослідника... На інтернет-платформі Reddit було опубліковано веселе відео, яка вмить стала вірусним. На ньому кіт шляхом експерименту на особистому досвіді переконується, що мильна піна не може витрима...

Хіти тижня. Жарт природи: На Землі знову з'явилися птахи, які вимерли 135 тисяч років тому

понеділок, 18 листопад 2019, 20:00

Спільний предок, що мешкає на Мадагаскарі, дав поштовх для відновлення цього виду. 150 тис. років тому ця дивовижна птиця жила на атолі Альдабра, передають Патріоти України. В ті часи на атолі не було рясного напливу туристів, він ще не належав Сейшела...