Хіти тижня. Прогулянка з онуком: Бабуся на гіроскутері продовжує підкорювати мережу (відео)

Раніше пенсіонерку на гіроскутері бачили з пакетами з місцевого супермаркету і навіть встигли назвати «Електробабусею» і «Гостею з майбутнього».​

Ставша популярною в мережі «просунута» бабуся із Запоріжжя явно прагне підвищити свій «рівень водіння» гіроскутера, передають Патріоти України з посиланням на Голос.

Так, днями ентузіастка була помічена на гіро-прогулянці з коляскою, всередині якої сиділа дитина - очевидно, онук пенсіонерки. На ролику видно, як бабуся обережно «лихачить», штовхаючи коляску - поки що дуже акуратно, не ризикуючи безпекою малюка. Але можна не сумніватися, що дуже скоро вона буде нестися стрімголов з дитиною, як робила це в ролику про поїздку в магазин.Користувачі жваво відгукнулися на відео. Деякі з них вважають, що дії бабусі викликані виключно небажанням пересуватися пішки: «Лень двигатель прогресса», «Не понимаю эти „приспособления“ для передвижения — мышцы должны быть задействованы… детки должны бегать, прыгать, кататься на велике, роликах, скейтах… а не на этой…».

Частина користувачів навіть засудили пенсіонерку за «незрозуміле» прагнення до новомодних гаджетів. «Ох, так можно навернуться и сломать две шеи…», «А теперь подумайте — доверили бы вы своего ребёнка пожилому человеку на этом девайсе?», — пишуть вони.

Але більшість користувачів гаряче підтримали бабусю: «Супер бабуля! Мне кажется я так не смогу», «Бабушка великая умница», «Будущее уже тут», «Жду версию с музыкой из киберпанка!»

Видання нагадує, що раніше пенсіонерку на гіроскутері бачили з пакетами з місцевого супермаркету і навіть встигли назвати «Електробабусею» і «Гостею з майбутнього».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Переймає звички своїх нових родичів - махає хвостом, по-собачому грає в доганялки: Осиротіле теля почало вважати себе собакою після того, як його "усиновила" сім'я вівчарок (фото)

вівторок, 18 лютий 2020, 0:35

Цуценята також впевнені, що Бадді - їх рідний братик. Осиротіле теля, яке живе на фермі у австралійців Корал і Уейна Елджі в штаті Новий Південний Уельс, вважає себе собакою. Як пише видання Metro, після загибелі матері-корови шеститижневого малюка, як...

"Мачуха-доля відірвала дідів-запорожців від матереного лона й закинула їх на Кубань: 16 лютого 1918 року Кубань була прилучена до України", - Снєгирьов

неділя, 16 лютий 2020, 16:45

Оцінюючи діяльність СКНР, треба визнати, що на Кубані багато в чому визначилося майбутнє незалежної України. На думку останнього прем’єра республіки Кубанський Край В. Іваніса, нерішуче ставлення українського уряду Скоропадського до політичного об’єднання