Жити красиво, або Майно рухоме: Помічник депутата від "Слуги народу" задекларував свого кота

"Слуга народу" задекларував кота

Помічник депутата Павла Павліша від фракції "Слуга народу" Роман Завгородній задекларував за 2019 рік свого породистого кота, зазначають Патріоти України.

Зокрема вніс тварину до категорії рухомого майна (окрім транспортних засобів) разом з глиняною вазою та антикварною глиняною піалою. Про це йдеться у його декларації.

У документі вказано, що кіт коштував 3 тисячі гривень. Його ім’я Котовськи і він дуже цінний.

У пункті торгова марка Завгородній тричі вказав породу кота – шотландський висловухий, шотландський капловухий і скоттіш-фолд.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Всі обмеження лише у наших головах! Про героя, котрий переступив важке каліцтво, щоб повернутись у морський спецназ ЗСУ

вівторок, 31 березень 2020, 23:40

Дивіться уважно на це фото і згадуйте його щоразу, коли буде здаватись, що ви чогось не можете. Це Олександр, військовий 73 морський центр СпП ім кошового отамана Антіна Головатого. Про хлопців із цього підрозділу пишуть нечасто, а показують їх ще р...

"Прочитати" кота: Чи вміємо ми розрізняти міміку милих домашніх тваринок

середа, 25 березень 2020, 0:05

Тільки 59% учасників експерименту змогли правильно витлумачити вираз котячої морди в тій чи іншій ситуації. Однак біолог вважає, що цього все одно мало. "Лорен Доусон, аспирант кафедры биологических наук о животных Университета Гэльф (Канада), провела ...