"Є те, що робить Київ Києвом. Це запах квітучих лип і шаурми біля метро, це суботня тиша ранкового Подолу і невтомний гул проспекту Перемоги", – написав глава держави у Facebook, передають Патріоти України.
Багато українських журналістів прокоментували в мережі порівняння Зеленського Києва з шаурмою.
"Власне, через запах біля метро у столиці й особливі відносини з тими, хто приїхав її підкорювати, вибачте", – написав у Facebook журналіст Сергій Щербина.
"В інтерв'ю когось із кварталівців (не пам'ятаю кого точно) прочитала про специфіку роботи авторів у колективі. Як завжди "мозкові штурми" проходять, сценарії пишуться і т. д. Функціонування "внутрішньої кухні" дійсно цікаво. Так ось. Відповідаючи на запитання про те, яке на нього враження справила інавгураційна промова новообраного глави держави, кварталівець сказав: Зеленський і Шефір – самі собою досить сильні автори і їх двох вистачить, щоб таку промову написати. Може, не дослівно, але зміст точний. Тепер я не сумніваюся, що так воно і було. Що Фейсбук, що інавгураційна промова – один хрін. Він сам креативить. Особисто. І в креативі своєму цілком щирий. Запах шаурми. У Києві. Ага", – зазначила в мережі Соня Кошкіна.
"Президент привітав Київ із Днем народження і написав, що Київ – це запах шаурми біля метро. Якби таке написав президент Порошенко, то народ би відреагував: "Довів людей! Бідний народ змушений труїтися смердючою шаурмою у метро! На нормальну їжу грошей немає!.. Коли таке написав президент Зеленський: "Правду ж написав! Це так мило! Видно, що хлопець із народу!" Це не тому, що хтось поганий або хтось хороший. Усе залежить не від того, що робить президент, а від того як особисто ви це хочете трактувати. Ось і все", – написала в соцмережі журналіст Катерина Рошук.
"Шаурма, як тест, за яким можна визначити: 1) місто народження; 2) район проживання; 3) наявність автомобіля; 4) відомих друзів у ФБ; 5) політичні погляди", – зазначила журналіст Оксана Богданова.
"Я розумію ще "Київська перепічка" біля ЦУМу. Але щоб шаурма – символ Києва? Ми точно живемо в одному місті?" – уточнив Віктор Шлінчак.
У коментарі журналісту народний депутат Сергій Лещенко зазначив, що шаурма – один із символів Берліна і нічого страшного не трапилося.
Також на своїй сторінці у соцмережі політик зазначив, що нічого поганого в шаурмі немає.
"У кожного свій Київ, ось труба під Майданом чи розбита в мотлох вулиця Кирилівська – це теж обличчя міста, не будемо про сумне. Я взагалі не врубався, а що не так із шаурмою? Шаурма, донер, кебаб, фалафель – супер їжа! Я вперше спробував у 2003 році, в Страсбурзі на вуличці від вокзалу в старому місті, коли приїхав на сесію ПАРЄ як журналіст. Відтоді обожнюю шаурму, точніше – її різновид юфка, тобто не в булці, а в тонкому тісті. Овочі та м'ясо, ситно і дешево. Шаурма – один із символів Берліна. Шаурма – це ознака мультикультурності, для якої німці придумали термін "мульти-культи". Давайте не жити стереотипами. Київ – це не місто з листівок або банальних фотографій, якими заклеєне метро. Це в тому числі і шаурма. А турбуватися давайте краще будемо про те, куди поділися каштани з Хрещатика, коли буде гілка підземки на Виноградар і чому щороку влітку зникає гаряча вода", – написав він у Facebook.
"Моє місто вільне, з характером, воно різне, але чесне, європейське і справжнє. І мушу зізнатися: так склалося, що мій Київ пахне свободою і розумом, а президент моєї країни пахне шаурмою (як і його ідіот-спічрайтер)", – підкреслила в мережі журналіст Яніна Сколокова.
"Мені, киянину, різонуло. Привітати з днем міста такими словами може той, хто щиро терпіти Київ не може", – написав народний депутат Володимир Ар'єв.
Зазначимо, що блогер Олена Яхно стала на захист шаурми, зазначивши, що в Києві є місця, де її чудово готують. "Декілька слів на захист шаурми. Я вже писала, що у нас це близькосхідна страва безбожно дискредитована подачею і майонезом, який зовсім не доречний. В оригінальному варіанті використовують нежирний соус. І я знаю декілька точок у Києві, де готують справжню – з тонкими скибочками баранини або телятини. І це дуже смачно! Але гаразд із шаурмою. А де він у Києві липи пронюхав?" – розповіла вона в мережі.
Андрій Дворніков у соцмережі зазначив, що тепер "акції шаурми повинні злетіти до небес після такої реклами" президента, котрий назвав її "їжею богів".
"Наприкінці третього року війни Україні можна поставити одразу дві оцінки", - пише у своєму блозі Павло Казарін, передають Патріоти України. "Одна з них зведеться до того, що наша країна погано складає іспит на державність. Що чоловіки в тилу воліють у...
Коли говорять про картоплю фрі, відразу чути про її шкідливість. Дивімось на це об’єктивно. Смажена в олії фрі дуже смачна. Іноді можна себе нею побалувати. Якщо ви хотіли б смакувати її частіше, тоді зробіть її за цим рецептом, і буде ваш щастя, перед...