250 тис. пластинок доміно: У США показали унікальну виставу (відео)

​Команда митців встановила три рекорди у США, продемонструвавши справжнє дійство з «кісток».

Про це розповідають Патріоти України з посиланням на Tech Insider.

Дев'ятнадцять митців з п'яти країн світу створили найбільшу доміно-виставу, під час показу якої було використано чверть мільйона пластинок.

Показ побив одразу три американські рекорди - найбільше поле з доміно, найбільша конструкція доміно та найбільший проект доміно.

Зображення з пластинок доміно були присвячені ігровій тематиці. Зокрема, були зображені фрагменти ігор Candy land, Packman, Angry birds та багато інших. Митці витратили на створення проекту 1200 годин.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Мы получили еще одну возможность заглянуть в путинскую внутреннюю Монголию. Там, как и ожидалось, нет даже телефонов", - російський політик

неділя, 18 лютий 2018, 2:00

Російський президент вимагає від вчених знайти спосіб зробити його безсмертним, однак саме під час його "вмілого керування" було заборонено багато досліджень та скорочене фінансування науки. "Уйдет в 2024 году, говорите? Нет, он всерьез думает о бессме...

Шведський міністр висловив готовність скандинавської країни долучитись до миротворчої місії на Донбасі

субота, 17 лютий 2018, 23:54

Швеція готова надати свої війська для миротворчої місії ООН на Донбасі, якщо на це погодяться Росія і Захід. "Якщо ми побачимо відповідні умови, і якщо ми зрозуміємо, що ця місія може допомогти, тоді ми відкриті для цього", – сказав він.