"А могли б і поставити умову - одруження зі сторожем": Чудовий опис радянського абсурду

Уявляєте, у вас забрали стройматеріали. З них збудували щось інше, потім примусили купити, але вже з пожильцем.

У СРСР жити було "весело". Ілюстрація: ТСН.

"Перекладаю одну цікаву книжку. У ній я знайшов чудовий опис радянського абсурду", - пише Андрій Бондар на своїй сторінці у "Фейсбуці", передають Патріоти України, та продовжує:

"Повоєнні роки. Стояв у діда хлів. Совєти розібрали хлів і з його дощок збудували дитсадок. Збудували й одразу закрили. А закривши, запропонували дідовій дочці викупити його. І вона викупила – дві кімнати й кухню, але з колгоспним сторожем всередині.

Уявляєте, у вас забрали матеріали – й вам більше нема де тримати свиню з коровою. З матеріалів збудували щось інше, примусили купити, але вже з пожильцем. А могли б, наприклад, і поставити умову – одруження з цим сторожем".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Будь-хто може придбати за 45 доларів: У США з’явились іграшкові авто із "Z"-символікою (фото)

субота, 30 вересень 2023, 22:53

Американські магазини та інтернет-магазини продавали модель військової вантажівки російських військ ЗіЛ-131 із літерою "Z", яка є символом повномасштабного вторгнення Росії в Україну та який заборонена у деяких країнах світу. Про це повідомляє The Mosc...

"Вони очікували на наступ, але...": Військовий розповів про зміни в діях окупантів на Сході

субота, 30 вересень 2023, 22:27

Військовослужбовець Збройних сил України Євген Ієвлєв розповів про бої на східному фронті. Загалом ситуація надзвичайно динамічна, і хоча на різних ділянках обстановка різна, усе взаємоповʼязано, передають Патріоти України. Як зазначив боєць, після усп...