Медичний "Мерседес" має стандарт Євро 3, тоді як закон дозволяє ввозити лише автівки стандарту Євро 5. Машина простояла на митниці півроку. Волонтери сподівалися, що влада допоможе вирішити питання, повідомляють Патріоти України.
Бо у медзакладі, куди мали відправити авто, хворих перевозять на старенькій "Ниві". Із Сум автівка гуманітарної допомоги відправилася до кордону із Польщею у місто Краковець. Там її заберуть нідерландські благодійники.
«Стукали в усі двері, не тільки ми, а і організація "Фундація українців Голландії". Сьогодні вони вирішили, що будуть відмовлятися від співпраці із Україною взагалі. Україна відмовляється від того і Сумська область, яка зовсім бідна, возити нема на чому хворих. Людське життя – це ціна, власне кажучи, цього питання», – сказала волонтер Ольга Пулинець.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...