
Сергій Єрмаков записав своє звернення у зоні проведення АТО за 800 метрів від лінії фронту під супровід обстрілів російсько-терористичних військ.
"Я обращаюсь к Президенту Украины, я обращаюсь к министру обороны. Сейчас мы находимся недалеко от Дебальцево. За спиной идет бой. Мы увозим сейчас 300-сотых. Почему мы увозим раненных солдат ВСУ на волонтерских машинах? Почему солдаты едут на передовую на разбитых в хлам жигулях, волонтерских "бусиках", "газелях"? Почему министерство обороны, как оно обязано, не предоставляет воюющим бойцам транспорт? Машины эти стоят в Киеве, а у нас их почему-то нет до сих пор", - сказал волонтер.
Єрмаков уточнив, що у 25-го батальйону на двох крайніх позиціях немає жодної машини для вивезення поранених з поля бою, а волонтери змушені забезпечувати солдатів на передовій боєкомплектами, чого вони робити не повинні.
Додамо, що звернення Сергія Єрмакова вже переглянули майже 20 тисяч осіб.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...