Двері, які, можливо, не варто відчиняти: Астрофізики намацали вхід в паралельний світ (фотофакти)

Вчені припускають, що виявлена ​​в 2004 році холодна пляма в космосі може бути порталом в паралельний всесвіт.

Фото: lifter.com.ua"Мабуть, найцікавіше з пояснень - те, що холодна пляма породжена зіткненням між нашим всесвітом та іншим замкнутим всесвітом. Якщо подальші, більш ретельні аналізи підтвердять це, то холодну пляму можна буде вважати першим доказом множинності всесвітів", - заявив співавтор дослідження, професор астрономії з Даремського університету Том Шенкс, інформують Патріоти України посилаючись на Нескучные новости.

Раніше вчені розглядали версію про те, що температура цього місця пов'язана з більш низькою концентрацією галактик, однак їм вдалося встановити, що холодну пляму не можна пояснити "відсутньою" матерією. Тоді ж у вчених і виникла теорія того, що холодна пляма - місце з'єднання нашого і паралельного всесвітів.

"Ці численні реальності розташовані в вимірах, які ми не в змозі безпосередньо засікти за допомогою наших почуттів. У кожного альтернативного всесвіту є своя версія реальності. В одній з них ви пишете цю статтю, а я читаю ... а в якийсь інший Дональд Трамп постить відео з котиками ", - заявив фахівець з астрономії доктор Стюарт Кларк.
Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Если дернутся, то уже никакого "Минска-3" не будет, и останавливаться будут уже не на границах Донецкой и Луганской областей", - Пушилін хвалився Соловйову, як давитиме "біндєр"

понеділок, 19 квітень 2021, 0:00

Рейк'явік знов у небезпеці. Всі знають, що старий МММщик слів на вітер не кидає. І кожне слово "щире золото правди". "Голова "ДНР" Пушилін в ефірі YouTube-каналу «Соловьёв.Live» в неділю розповідав, як він нас "давитиме", - написав політтехнолог Олексі...

З архіву ПУ. Фото терористів-розвідників "ДНР" у формі ЗСУ потрапили в мережу

неділя, 18 квітень 2021, 23:55

На світлинах зображені бойовики Олександр Гарах ("Саїд") з Тореза Донецької області, який був ліквідований 7 квітня, а також Віталій Корнєв ("Корінь") з Ямало-Ненецького округу Російської Федерації. У мережі з'явилися фото терористів розвідувального ба...