"Я редко пишу посты "спасибо", но сегодня я хотела бы сказать может неожиданное спасибо спикеру Рады Андрею Парубию", - блогер

Нам пощастило зі спікером, який за реформи, бо в кожній реформі, що стосується електронного врядування, є заслуга Андрія Парубія.

А.Парубій. Фото: iPress.ua.

Я рідко пишу пости "спасибі", але сьогодні я хотіла б сказати може несподіване спасибі. Спасибі спікеру Верховної Ради Андрію Парубію. Так написала на своїй сторінці в Фейсбуці заступник міського голови Дніпра Яніка Мерило, передають Патріоти України і цитують далі:

"Почти в каждой электронной реформе, которая прошла, была его доля. Сегодня он мог бы провалить 2 законопроекта - поставить на голосование 4685 и из-за нехватки голосов провалить. И все "круги ада заново и год работы".

Он мог-бы провалить закон киберзащиты и не стараться выставлять и просить много-много раз "на доработку", надеясь вопреки всей вероятности, что соберутся голоса " а провалить. И "все круги ада заново и год работы до прохождения в лучшем случае". И они появились и не провалили.

Он мог бы в свое время провалить закон про ИД-карточку и не выставлять его заново и заново на голосование пока не собралось ровно 226 голосов. И единственная перспектива, которую мы имели бы не э-услуги, а продолжали бы переклеивать фотки.

Потому огромное спасибо, что нам повезло со спикером, который за реформы. Передайте пожалуйста :)".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Ексглава МЗС Австрії, здається, так і не зрозуміла, що зробила не так. І продовжує радісно співпрацювати з пропагандою Кремля", - Голобуцький

четвер, 7 липень 2022, 0:00

"Отак воно й буває: спочатку танцюєш з Путіним, а тоді тебе змушують звільнитись зі структур "Роснефти" і ти тікаєш світ за очі, бо тобі погрожують через співпрацю з вбивцею", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейс...

"Буде отруєний у власному кабінеті": Екстрасенс назвав дату та причину смерті Путіна

середа, 6 липень 2022, 13:40

Екстрасенс Олександр Кантоністов передбачив, що диктатор зіткнеться зі «спробами отруєння та фізичними нападами», оскільки його «манія» та «психічні розлади» виходять з-під контролю, передають Патріоти України. Експерт вважає, що Путін не доживе до осе...