"Я редко пишу посты "спасибо", но сегодня я хотела бы сказать может неожиданное спасибо спикеру Рады Андрею Парубию", - блогер

Нам пощастило зі спікером, який за реформи, бо в кожній реформі, що стосується електронного врядування, є заслуга Андрія Парубія.

А.Парубій. Фото: iPress.ua.

Я рідко пишу пости "спасибі", але сьогодні я хотіла б сказати може несподіване спасибі. Спасибі спікеру Верховної Ради Андрію Парубію. Так написала на своїй сторінці в Фейсбуці заступник міського голови Дніпра Яніка Мерило, передають Патріоти України і цитують далі:

"Почти в каждой электронной реформе, которая прошла, была его доля. Сегодня он мог бы провалить 2 законопроекта - поставить на голосование 4685 и из-за нехватки голосов провалить. И все "круги ада заново и год работы".

Он мог-бы провалить закон киберзащиты и не стараться выставлять и просить много-много раз "на доработку", надеясь вопреки всей вероятности, что соберутся голоса " а провалить. И "все круги ада заново и год работы до прохождения в лучшем случае". И они появились и не провалили.

Он мог бы в свое время провалить закон про ИД-карточку и не выставлять его заново и заново на голосование пока не собралось ровно 226 голосов. И единственная перспектива, которую мы имели бы не э-услуги, а продолжали бы переклеивать фотки.

Потому огромное спасибо, что нам повезло со спикером, который за реформы. Передайте пожалуйста :)".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"ЗЕ-корабель тоне?": Чому Арестович пішов з Банкової (відео)

середа, 19 січень 2022, 0:17

Олексій Арестович пішов з посад позаштатного радника голови Офісу Президента Андрія Єрмака та речника делегації України в Тристоронній контактній групі. Богдан Буткевич у свіжому випуску "Без цензури" нагадує, хто такий Арестович та міркує, що означає ...

"Західні спецслужби мали реальні підстави писати про очікування агресивних провокацій РФ, де "постраждалими" виявляться якраз окуповані Росією території", - Голобуцький

середа, 19 січень 2022, 0:00

"Директор Служби зовнішньої розвідки Росії Сєрґєй Наришкін, особа з ближнього кола Путіна, сьогодні на засіданні "Российского исторического общества" детально описував нелюдську жорстокість бандерівців: "Вот уже в течение 7-ми лет [погано порахував, вж...