Якісна робота з інформаційним полем: Чи можуть сестри Савченко бути агентами Кремля, - юрист (відео)

Про що можна говорити точно, так це про те, що Надія віртуозно генерує новини про себе – почала голодування, припинила, огляд лікарів, обшуки, детектор брехні тощо.

Віра і Надія Савченко. Фото:УНІАН

"Чи можуть Надія Савченко та її сестра Віра вдвох бути агентами Кремля?" Про це пише у своєму Facebook юрист Анна Маляр, передають Патріоти України, продовжуючи:

Про що можна говорити точно, так це про те, що Надія віртуозно генерує новини про себе – почала голодування, припинила, огляд лікарів, обшуки, детектор брехні тощо.

Ні дня без новин про Надію Савченко. А була б вона на волі, то і говорити б не було про що. Чи це вона сама, чи це такі вправні технологи – але, справді, робота з інформаційним полем якісна.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Російсько-українська війна: Боєць ЗСУ зробив відверте зізнання

п’ятниця, 13 грудень 2019, 6:50

Він служить в армії ще з травня 2015 року, а до цього – з березня 2014-го – був волонтером: на Схід їхав за допомогою для військових, назад – із тілами загиблих. Командир тактичного снайперського підрозділу однієї з бригад ЗСУ Сергій Варакін зізнався, ...

Вulbaart: Вчитель з Білорусі підкорює мережу художніми виробами з картоплі (фото)

п’ятниця, 13 грудень 2019, 6:24

Чоловік вирішив прославити цей овоч, а заразом і свою країну. 35-річний білорус Валентин Бойко створив акаунт в інстаграмі, де викладає власні вироби з картоплі. Він майструє фігурки на теми відомих сюжетів із кіно або персонажів і відомих осіб - його ...