Інспектор з Нацбанку. З погрозами: У мережі повідомили про новий спосіб шахраїв виманити в українців гроші

Шахраї можуть зателефонувати начебто від імені працівника НБУ, щоб дізнатися інформацію про всі карткові рахунки жертви.

Шахраї придумали новий спосіб виманювання грошей. Ілюстрація:http://ukranews.com/ua

Людям телефонують начебто із Нацбанку України з проханням надати інформацію про всі карткові рахунки, а після відмови одразу переходять до погроз. Про такий новий спосіб шахраїв виманити гроші на своїй сторінці в Facebook розповіла Марія Соловйова, передають Патріоти України.

"Сьогодні мені на мобільний зателефонував старший інспектор по моніторингу Нацбанку України (так він себе назвав) та запропонував надати інформацію про всі мої карткові рахунки, що відкриті у будь-якому банку України... Я, звісно, відмовилася і отримала погрозу, мені повідомили що всі мої рахунки будуть заблоковані на 60 днів і за кожен день я буду сплачувати штраф. Дзвонили з телефону 044 3830718", - написала вона.

"То це що новий "розвод"? Друзі, будьте пильними. А відповідним правоохоронним органам варто з'ясувати, що це за телефонні пропозиції та погрози", - додала Соловйова.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Перелом на фронте будет этим летом, а до ноября произойдет разгром российской армии", - Береза

середа, 25 травень 2022, 15:15

"Наверное это один из моих главных текстов за последнее время. И это текст не политика, а аналитика солдата и гражданина. Прочтите его до конца. Не очень коротко, но по сути. Что для нас сейчас главное? Главное - это чтобы после того, как мы накопим за...

Треба виконати важливу умову: Відомий астролог спрогнозував долю України на найближчі роки

середа, 25 травень 2022, 12:25

Відомий астролог Дмитро Уранус сказав, в якому випадку Україна може перемогти у війні з Росією. Але також він і застеріг від небезпеки, що нависла над нами, зазначають Патріоти України. За словами експерта, якщо зараз не довести війну до кінця, а прост...