"Інцидент на Закарпатті - це провокація Росії", - експерт

Невідомі розгромили автомобілі на угорських номерах.

Ілюстрація. Фото: replyua.net

В ніч на 16 березня на Закарпатті відбулася чергова провокація, повідомляють Патріоти України з посиланням на Replyua.

На цей раз постраждали власники автомобілів на угорських номерах. Після цієї події в Угорщині заявили, що в регіон необхідно ввести місію ОБСЄ. Ситуацію прокоментував голова Ради зовнішньої політики «Українська призма» Генадій Максак.

На його думку, це питання дуже політизується і розраховане на внутрішній попит в Угорщині. Що стосується самої місії, то питань дуже багато. Вона повинна бути кимось затверджена. До складу ОБСЄ входять 57 країн, які повинні проголосувати за відповідне рішення. І тільки вони можуть сформувати мандат про те, що конкретно повинна робити місія і в якому складі.

У ЗМІ вже давно «гуляє» версія про те, що уряд Угорщини діє спільно з Москвою, влаштовуючи провокації проти України. Коли в 2008 році Росія воювала з Грузією, прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан був одним з критиків Росії, виступав проти агресії РФ і називав це окупацією. Але він змінив свою думку, побачивши, що тільки він один говорить про це, а європейська більшість все одно продовжує бізнес як звичайно. І тоді вирішив, що краще з Росією таки почати співпрацювати.

Геннадій Максак зазначив, що можна говорити про факти впливу на політику Орбана з боку Росії, але про координацію сил між Угорщиною і Росією в контексті Закарпаття казати не можна. Всі провокації, що відбуваються останнім часом, не варто розглядати у відриві від інших проблем, тих, над якими ми працюємо спільно з Угорщиною. Це і мовна стаття, і питання інших проектів, які відбуваються на Закарпатті. Експерт висловив переконання, що те, що трапилося в Закарпатті - це провокація Росії. І ті, хто це робить, знають, що реакції будуть з обох сторін і це спрацює.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Драпануть, как со Змеиного, не удастся: репарации Россия будет выплачивать Украине десятилетиями", - Ейдман

четвер, 30 червень 2022, 18:08

"Армия мародеров, поджав крысиный хвост, драпанула с острова Змеиный вслед за русским кораблем. Ее руководство заявило, что это не отступление, а "жест доброй воли". Так же они в будущем объяснят и свое неизбежное бегство с Украины", - пише у своєму бл...

"Про поточну ситуацію на фронті", - Машовець

четвер, 30 червень 2022, 14:12

- Передовые подразделения Попаснянской группировки противника пытаюся атаковать по направлению Николаевка - Спорное, а так же по направлению от района южнее Лисичанского НПЗ на Верхнекаменку. По линии Матроская - Белая Гора идут упорные позиционные бои...