
Бити вітрини негарно.
Палити шини в мирному місті погано.
Розбиратись "з кулака" там, де може розібратись верховенство права - дуже погано.
Так-так, ми усі в курсі.
Але бувають виключення з правил.
Україна давно довела, що вона не допускає, аби паплюжили її ікони, її дітей, її ім"я та символи, її кордони.
І що ви там казали про верховенство права?
А, це я казала. Казала і сама не вірила. Адже чого-чого, а права, справедливого суда в нашій країні після Майдану як нема так і не було. Як не було й нема покарання винних в антимайданівських злочинах.
З гордістю дивлюсь на фото битих вітрин, на ці шини і на напис на стіні:
НІКОЛИ ТАК БІЛЬШЕ НЕ РОБИ
... погано, коли держави нема - і замість держави працює народ, як і під час Майдану.
Добре, коли народ усе ж працює, зневірившись в державі.
Братця, мені жаль, що я не могла бути з вами.
Лупаймо сю скалу.
Diana Makarova

Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...