
"Кристалізація рейху", новий "термін", що оселився у стрічці Facebook, це дуже смішне словесне позначення кипіння фекалій, чим є сьогоднішня РФ. Слово "рейх" негайно викликає у свідомості особи [композитора Ференца] Ліста, Ріхардів Вагнера і Штрауса, філософів, письменників, поетів, які перебрали міру ненависті до "злиденності" роду людського. Велич, яка зімкнулася з нікчемністю від "відчаю через людину", – написав він.
Піаніст підкреслив, що сьогодні в соцмережах "рейхом" назвали "замурзаних чонкіних, які зібралися на городі". "Фекальний рейх, потішний рейх, смішні напівлюди, у яких один аргумент – убивство. Бо нічого іншого не вміють. Через що, як уважають ці недолюди, на них треба зважати. Не рейх, а гівно на дріжджах. Не кристалізація, а бродіння, не у країні, а у вигрібній ямі Європи. Усе-таки не можна вже настільки обнуляти значення слів, щоб лайно, яке забродило, називати рейхом", – підсумував Гаврилов.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...