Хіти тижня. "Не рейх, а г...вно на дріжджах": Російський музикант прокоментував ситуацію в сучасній РФ

Піаніст і диригент Андрій Гаврилов назвав сучасну Росію вигрібною ямою Європи.

Андрій Гаврилов. Фото: соцмережі.

До ситуації в сучасній Росії не підходить термін "кристалізація рейху". Таку думку висловив радянський, російський, англійський, німецький і швейцарський піаніст і диригент Андрій Гаврилов на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Кристалізація рейху", новий "термін", що оселився у стрічці Facebook, це дуже смішне словесне позначення кипіння фекалій, чим є сьогоднішня РФ. Слово "рейх" негайно викликає у свідомості особи [композитора Ференца] Ліста, Ріхардів Вагнера і Штрауса, філософів, письменників, поетів, які перебрали міру ненависті до "злиденності" роду людського. Велич, яка зімкнулася з нікчемністю від "відчаю через людину", – написав він.

Піаніст підкреслив, що сьогодні в соцмережах "рейхом" назвали "замурзаних чонкіних, які зібралися на городі". "Фекальний рейх, потішний рейх, смішні напівлюди, у яких один аргумент – убивство. Бо нічого іншого не вміють. Через що, як уважають ці недолюди, на них треба зважати. Не рейх, а гівно на дріжджах. Не кристалізація, а бродіння, не у країні, а у вигрібній ямі Європи. Усе-таки не можна вже настільки обнуляти значення слів, щоб лайно, яке забродило, називати рейхом", – підсумував Гаврилов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...