Хоча б раз в житті кожній людині приходила думка про те, чому ж він забуває дитинство. І це при тому, що в дитячому віці будь яка інформація сприймається значно краще, ніж будь-коли, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Вчені змогли встановити причини стирання перших років життя. Експерти зійшлися в думці на тому, що все криється в такому унікальному медичному явищі, як дитяча амнезія, яка виникає у віці приблизно 7 літ. Саме в цьому віці людина починає поступово забувати всі події зі свого раннього дитинства.
Процес забуття потрібен, перш за все, для того, щоб пам'ять у дорослої людини надалі функціонувала нормально. Вся річ у тому, що пам'ять, як й все в цьому світі, має певні об'єми, які рано чи пізно закінчаться. Для того, щоб мозок зберігав всю необхідну інформацію, непотрібна з часом стирається, звільнюючи місце для більш важливих даних.
Вчені також зазначають, що не всі дані про раннє дитинство людини згорають. Деякі продовжують відтворюватись у віці 5 – 6 років. Річ у тому, що мозок людини влаштовано таким чином, що всі процеси в ньому співіснують та вигідно доповнюють одне одного. Ймовірно, такий самий процес можна застосувати відносно дитячих згадок.
"Україна не має, куди селити внутрішньо переселених осіб - їм просто нікуди вертатися: ані будинків, ні навіть містечок і сіл вже немає. Європейці виділяють кошти на житло для таких людей. А далі починається великий корупційний шабаш від Мінрозвитку. Я...
Росія будує в окупованому Криму величезний універсальний десантний корабель "Іван Рогов" проєкту 23900. Як заявив в ефірі телемарафону капітан 1-го рангу запасу, колишній заступник начальника штабу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, в окупантів можуть бути пробл...