Хоча б раз в житті кожній людині приходила думка про те, чому ж він забуває дитинство. І це при тому, що в дитячому віці будь яка інформація сприймається значно краще, ніж будь-коли, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Вчені змогли встановити причини стирання перших років життя. Експерти зійшлися в думці на тому, що все криється в такому унікальному медичному явищі, як дитяча амнезія, яка виникає у віці приблизно 7 літ. Саме в цьому віці людина починає поступово забувати всі події зі свого раннього дитинства.
Процес забуття потрібен, перш за все, для того, щоб пам'ять у дорослої людини надалі функціонувала нормально. Вся річ у тому, що пам'ять, як й все в цьому світі, має певні об'єми, які рано чи пізно закінчаться. Для того, щоб мозок зберігав всю необхідну інформацію, непотрібна з часом стирається, звільнюючи місце для більш важливих даних.
Вчені також зазначають, що не всі дані про раннє дитинство людини згорають. Деякі продовжують відтворюватись у віці 5 – 6 років. Річ у тому, що мозок людини влаштовано таким чином, що всі процеси в ньому співіснують та вигідно доповнюють одне одного. Ймовірно, такий самий процес можна застосувати відносно дитячих згадок.
Сьогодні 12 липня. . Триває 1235 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. Якою є ситуація на Запорізькому напрямку? Куди рухаються російські війська? Що відбувається на Новопавлівському напрямку? Докладніше дивіт...
Українська акторка Катерина Кузнєцова, відома за ролями в серіалах "Кухня" та "Кохання та полум'я", повідомила про розставання зі своїм партнером - російським бізнесменом Максимом Апліним. Пара була разом майже вісім років. Про зміни в особистому житті...