Хоча б раз в житті кожній людині приходила думка про те, чому ж він забуває дитинство. І це при тому, що в дитячому віці будь яка інформація сприймається значно краще, ніж будь-коли, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Вчені змогли встановити причини стирання перших років життя. Експерти зійшлися в думці на тому, що все криється в такому унікальному медичному явищі, як дитяча амнезія, яка виникає у віці приблизно 7 літ. Саме в цьому віці людина починає поступово забувати всі події зі свого раннього дитинства.
Процес забуття потрібен, перш за все, для того, щоб пам'ять у дорослої людини надалі функціонувала нормально. Вся річ у тому, що пам'ять, як й все в цьому світі, має певні об'єми, які рано чи пізно закінчаться. Для того, щоб мозок зберігав всю необхідну інформацію, непотрібна з часом стирається, звільнюючи місце для більш важливих даних.
Вчені також зазначають, що не всі дані про раннє дитинство людини згорають. Деякі продовжують відтворюватись у віці 5 – 6 років. Річ у тому, що мозок людини влаштовано таким чином, що всі процеси в ньому співіснують та вигідно доповнюють одне одного. Ймовірно, такий самий процес можна застосувати відносно дитячих згадок.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...