У Росії з'явилися чотири області нестабільності, які свідчать, що путінський режим наближається до економічного краху.Про це йдеться у виданні Forbes, інформують Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
Заборгованості по заробітній платі
На карті Росії є регіони, де заробітну плату регулярно затримують. У грудні 2016 роки (це останній місяць, за який доступні дані Федеральної служби державної статистики) загальний обсяг заборгованості із заробітної плати склав 2,7 мільярда рублів (46,4 мільйона доларів).
Російська економіка залишається надзвичайно регіоналізірованной. Більше однієї п'ятої матеріальних цінностей Росії припадає на Москву і навколишні її райони. Центральний уряд зберігає єдність Російської Федерації, перерозподіляючи матеріальні цінності регіонах. Все це ставить Москву перед дуже складним вибором: жорстка економія або скорочення витрат на оборону.
Банківська система Росії
Падіння світових цін на нафту негативно позначилося на російській банківській системі. Число заяв вкладників на виплату страховки за їхніми вкладами істотно зросла. У деяких регіонах почався справжня банківська криза.
За останній час ліцензій позбулися понад 100 банків. Само по собі це не може прояснити картину. Російські банки, можливо, знаходяться під потужним тиском. Але той факт, що розміри головного фонду, яким користується російське агентство зі страхування вкладів, скоротилися на 75% за останні два роки, надає цьому аргументу додаткову вагу.
Протести в провінції
Економічні труднощі можуть призвести до соціальних заворушень. У російській провінції вже були зафіксовані невеликі протестні акції. Подібні невеликі акції пройшли також і в великих містах, таких як Москва і Санкт-Петербург.
Тим часом в Росії спостерігаються очевидні ознаки невдоволення. Це вказує на сполох у зв'язку зі скороченням заробітної плати, затримками у виплаті зарплат і зменшенням соціальних пільг. Ці незначні події є тривожними дзвіночками, передвіщають проблеми, які можуть виникнути у російського уряду в майбутньому.
Чистки
У Росії почалися кадрові чистки, санкціоновані режимом президента Володимира Путіна. Російські ЗМІ назвали ці заходи "масштабної політичної перестановкою".
Мета цих чисток - позбутися від потенційних конкурентів і замінити їх вірними людьми. 6-7 лютого губернатори Пермського краю і Бурятії були змушені піти у відставку. За прогнозами ЗМІ, на черзі ще кілька губернаторів ключових суб'єктів Російської Федерації.
Чистки не обмежуються губернаторами. Путін також позбувся декількох генералів. Всього свої посади втратили 16 генералів, двоє з яких взагалі пішли з військової служби. Наведені фактори пояснюють чому Путін, який лише кілька місяців тому гордо виступав на світовій арені, зараз замовк.
Перевірка Державної аудиторської служби України (ДАСУ) виявила, що низка топменеджерів "Укрнафти" працює на умовах ексклюзивних контрактів, та отримує зарплати, зафіксовані в доларах, хоча вони не мають на це права і таким чином, порушують вимоги Кодек...
На сьогоднішній день в Україні немає потреби в мобілізації жінок. Про це сказав військовослужбовець ЗСУ Андрій Гнатуш в етері "Новини. Live", передають Патріоти України. За його словами, багато жінок можуть стати чудовими воїнами, але зараз не на часі ...