"Крах российской экономики будет внезапным и быстрым",- блогер

Економічна криза в Росії поглиблюється, набираючи ознак снігової лавини.

Ілюстрація:ua-ekonomist.com

Російські золотовалютні резерви тануть на очах, однак щоб цього не показувати голова Міністерства фінансів РФ Ельвіра Набіулліна видає валютні кредити комерційним банкам. Про це у своєму Facebook повідомив блогер Костянтин Кукушкін, передають Патріоти України.

"То есть Набиуллина продаёт гособлигацию США стоимостью в 100$ и с ликвидностью 99.999%, а валюту отдаёт какому-нибудь Тинькову с ликвидностью 9%, под залог его облигации "стоимостью" тоже в 100$."

У результаті таких махінацій крах російської економіки вже близько, причому він буде миттєвим і несподіваним.

"Формально по документам ЗВР стоят на месте. Фактически ЗВР наполняются туалетной бумагой. Поэтому "бум" будет быстрым и красивым. Как всегда. Вчера всё еще работало, а сегодня бух - и нет совка. Талоны на колбасу и очереди за хлебом." - написав Кукушкін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Кремль в істериці: Сенат США схвалив нові санкції проти Росії

п’ятниця, 28 липень 2017, 7:38

Сенат підтримав нові санкції проти РФ. Сенат США схвалив законопроект, який передбачає введення додаткових санкцій щодо Росії, Ірану та КНДР. Пакет санкцій включає заходи проти Російської Федерації, Ірану та Північної Кореї. Торкнуться санкції фінансов...

"Карлик злобно топает ножкой": Термінова заява-відповідь Путіна на законопроект США (відео)

п’ятниця, 28 липень 2017, 7:33

У мережі бурхливо коментують відповідь Путіна на законопроект США про посилення санкцій. Путін виступив з терміновою заявою-відповіддю на законопроект США про посилення санкцій проти РФ, . Коментатори бурхливо коментують виступ глави РФ.