"Крах российской экономики будет внезапным и быстрым",- блогер

Економічна криза в Росії поглиблюється, набираючи ознак снігової лавини.

Ілюстрація:ua-ekonomist.com

Російські золотовалютні резерви тануть на очах, однак щоб цього не показувати голова Міністерства фінансів РФ Ельвіра Набіулліна видає валютні кредити комерційним банкам. Про це у своєму Facebook повідомив блогер Костянтин Кукушкін, передають Патріоти України.

"То есть Набиуллина продаёт гособлигацию США стоимостью в 100$ и с ликвидностью 99.999%, а валюту отдаёт какому-нибудь Тинькову с ликвидностью 9%, под залог его облигации "стоимостью" тоже в 100$."

У результаті таких махінацій крах російської економіки вже близько, причому він буде миттєвим і несподіваним.

"Формально по документам ЗВР стоят на месте. Фактически ЗВР наполняются туалетной бумагой. Поэтому "бум" будет быстрым и красивым. Как всегда. Вчера всё еще работало, а сегодня бух - и нет совка. Талоны на колбасу и очереди за хлебом." - написав Кукушкін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Уроки української кулінарії: Міністр оборони Канади приготував борщ (фото)

п’ятниця, 23 червень 2017, 6:08

Глава Міністерства оборони Канади Хардж Саджан відвідав фестиваль української діаспори в Оттаві, де здивував кулінарними навичками, зваривши борщ. Фото з процесу приготування борщу з'явились в акаунті третього щорічного Українського фестивалю столиці К...

Щеплення від геїв: Росія турбується про своїх туристів

п’ятниця, 23 червень 2017, 5:45

Росспоживнагляд рекомендував мандрівникам, які планують поїздку до Європи, зробити щеплення проти гепатиту А. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт відомства. На 11 червня зареєстровано 1118 випадків хвороби Боткіна в 15 країнах рег...