"Київенерго" настолько ох*ело? Жителям всего Киева пришли астрономические счета за отопление" - журналіст

Опалювальний сезон в компанії почався ще з 23 вересня.

Ілюстрація:kievvlast.com.ua

"Київенерго настолько ох*ело, что решили начать считать отопительный сезон в Киеве с 23 сентября! Это при том, что фактически в нашем доме он начался 23 октября." Про це пише у своєму Fаcebook журналіст Yaroslav Debelyi, передають Патріоти України, продовжуючи:

Естественно занизили показатели потребления горячей воды домом. В результате, жителям всего Киева и нашего дома пришли астрономические счета за 9 дней октября.

На все вопросы начинают скандалить.

***

Київенерго не понимает вежливых просьб. Подобная история повторялась с февраля прошлого года для нашего дома.

В мае должен был быть перерасчет по прошлому отопительному сезону, который монополист проигнорировал. Вместо этого насчитали домам отопление за месяц, когда услуги не было.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зведення DeepStateUA станом на 17 квітня

четвер, 18 квітень 2024, 14:20

Останнім часом на фронті сталося багато подій та змін: бої за Часів Яр, просування в районі Авдіївки, активні штурми на Красногорівку та Роботине. Проговорили про непублічні райони Старомайорськ-Урожайне та Сіверська, де ведуться такі ж запеклі бої. Пр...

"Російські ракети будуть повертатися в РФ": Астролог поділився прогнозом щодо появи в ЗСУ новітньої зброї

четвер, 18 квітень 2024, 12:41

Астролог Володимир Бадиян назвав ознаки закінчення війни в Україні. Він зазначив, що наша держава може отримати від партнерів настільки технологічну зброю, що російські ракети розвертатимуться на Росію. Про це він сказав у ютуб-каналі "Астрофеномен", п...