
Мішель Обама зізналася, що ледь стримувала сльози в ті хвилини. «Я дуже не хотіла, щоб у мене в очах стояли сльози. Тоді люди б точно вирішили, що я плачу через нового президента Дональда Трампа», - підкреслила Мішель. За її словами, в той момент вона подумала, що доведеться виїхати з Білого дому. «Життя в Білому домі було для мене дуже важким, але мені хотілося заплакати через думки про те, що доведеться звідти їхати», - зазначила колишня перша леді. Зараз, за її словами, родина вже насолоджується вільним життям - пильної уваги більше немає, як немає і безлічі охоронців.
Обама заявила, що тепер вона хоча б може відкривати вікна на ніч, проте сім'я президента поки не може звикнути до нового життя. Нагадаємо, що посаду президента США Барака Обама не займає вже більше трьох місяців.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...