Прощальна вечірка Обами: Стало відомо, хто з американських зірок прийшов на свято

Наразі у Мережі поширюються коментарі гостів свята з приводу того, як воно пройшло. Також дехто демонструє «селфі» з місця події. Свято, як зазначили деякі зірки, вдалось на славу.

Мішель і Барак Обама. Фото: Вашингтон Пост.

У Білому домі пройшла вечірка з нагоди закінчення президентства Барака Обами. Американські ЗМІ відзначили, що вона зібрала більше зірок, ніж, як очікується, прибуде на інавгурацію Дональда Трампа. Про це заявили зарубіжні ЗМІ, новину передають Патріоти України.

Прощальна вечірка стартувала у п’ятницю ввечері, 6 січня. На ній президент Барак Обама та перша леді Мішель Обама зібрали не тільки друзів, а й відомих діячів культури. Мова йде про Роберта Де Ніро, Ніка Джонаса, Джордіна Спаркса, Келлі Роланд, Кріссі Тейге та Джона Ледженда. Деякі ЗМІ відзначають, що на події також були присутні Бейонсе, Пол Маккартні та Jay-Z.

Зірковий склад поповнили Стівен Спілберг, Джордж Клуні і Опра Уїнфрі. Наразі у Мережі поширюються коментарі гостів свята з приводу того, як воно пройшло. Також дехто демонструє «селфі» з місця події. Свято, як зазначили деякі зірки, вдалось на славу. Варто зазначити, нещодавно перша леді США виступила із прощальною промовою, в якій вона закликала американців берегти себе і сподіватись на краще.

Масові протести на окупованих територіях: чи є підстави?

субота, 19 вересень 2020, 21:55

На жаль, відсутність чіткої інформаційної політики з боку відповідних міністерств не дозволяє говорити про збільшення відсотка населення, яке б прагнуло повернутися в Україну. Фактично ми залишили на поталу російським агресорам населення тимчасово окупов

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".